Wielkim sercem wykazała się szkolna społeczność świdnickiej „szóstki”, która postanowiła wesprzeć leczenie szkolnej psycholożki. By pomóc w zebraniu pieniędzy na leczenie dzisiaj został zorganizowany kiermasz.

Dzieci, nauczyciele i rodzice wspólnie przygotowali kiermasz ciast. Dzięki ich sprzedaży udało się uzyskać 3878 zł. Cała kwota zostanie przekazana na leczenie Karoliny Ciopci.
Karolina Ciopcia ma 32 lata jest mamą 4-letniego synka. Endometrioza spowodowała bardzo poważne zmiany w jej organizmie, a w tym roku lekarze zdiagnozowali guza dna miednicy, który wymaga usunięcia w specjalistycznej klinice. Koszty leczenia przekraczają jednak możliwości młodej mamy i jej rodziny.
Organizatorzy akcji w Szkole Podstawowej nr 6 dziękują wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie kiermaszu i tym, którzy kupili ciasta.
Karolinę Ciopcię można wesprzeć poprzez platformę fundacji siepomaga.pl.
/opr. red./


![Awaria podczas rewitalizacji w Gogołowie. Mieszkańcy ruszyli na pomoc rybom [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/page-10-238x178.jpg)


![Mieszkańcy ewakuowani, ulatniał się gaz [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Okrezna-gaz-1-100x75.jpg)
![Wypadek na łączniku. Jedna osoba trafiła do szpitala [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/dzwon-lacznik-2-100x75.jpg)

![Nowe show Cyrku Wictoria już jutro w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/page_-fot.-Cyrk-Wictoria-100x75.jpg)
![Muzyczny prezent na Dzień Kobiet. Kto wygrał bilety na koncert Anity Lipnickiej? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/Anita-Lipnicka-materialy-promocyjne-wyslane-przez-artystke-100x75.jpg)