Strona główna 0_Slider Walczymy o korzystny wynik w Sułowie!

Walczymy o korzystny wynik w Sułowie! [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica po ostatnim zwycięstwie nad Sokołem Marcinkowice mają chrapkę na kolejne punkty w rozgrywkach IV ligi dolnośląskiej. Naszym wyjazdowym rywalem jest dziś solidnie wzmocniona zimą Barycz Sułów. Start pojedynku o 15.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Start meczu za około 10 minut.

Kot, Moskwa, Sowa, Kasprzak, Frankowski, Paszkowski, Filipczak, Nazar, Kotyla, Kozachenko, Trzepacz.

Drużyna gospodarzy w przerwie zimowej wzmocniła przede wszystkim formację defensywy – pozyskując dwóch rosłych stoperów (Norbert Myszka i Piotr Chodziutko) z trzecioligowej Lublinianki Lublin i bramkarza Dominika Budzyńskiego, wychowanka Stomilu Olsztyn.

Zawodnicy na murawie – za moment rozpoczynamy.

1′ – pierwszy gwizdek arbitra.

3′ – spokojny początek spotkania – obie drużyny operują głównie długimi piłkami. Barycz mocno zdeterminowana, potrzebuje punktów jak tlenu, by gonić rywali z bezpiecznej strefy.

6′ – dłużej przy piłce utrzymują się na razie gospodarze – ale bez jakiegokolwiek zagrożenia dla bramki strzeżonej przez Kota.

8′ – Puchała – żółta kartka. Absolutnie idiotyczne zagranie zawodnika rywali – odrzucił piłkę na naszej połowie, zdenerwowany, że do nie nie zdążył.

9′ – Sowa wrzuca piłkę w pole karne – pewnie łapie ją Budzyński.

13′ – daleki wrzut z autu Kasprzaka – małe zamieszanie, lecz znów do gry wkracza Budzyński.

17′ – mecz pod kontrolą jednej i drugiej defensywy – bez zagrożenia z obu stron.

18′ – kolejne żółtko dla zawodników przeciwnika.

19′ – rozgrywamy dziś pierwszy w tym roku pojedynek na naturalnej nawierzchni, trochę to widać – pojawia się nieco niedokładności.

20′ – trzeci zawodnik Baryczy z żółtą kartką.

20′ – zaczynamy mocno pressować – sułowianie mają spore problemy z rozegraniem akcji.

22′ – kolejne żółtko i to drugie dla zawodnika z Sułowa – Barycz gra brutalnie, to nie ma nic wspólnego ze sportem jak na razie. Na dodatek miejscowi muszą walczyć w osłabieniu.

26′ – do tej pory Barycz grająca w jedenastu nie była w stanie nam zagrozić – liczymy, że teraz grając w osłabieniu tak będzie dalej, a biało-zieloni wyprowadzą swoje ciosy.

28′ – walczy na lewej flance Kozachenko – strzelał Trzepacz, lecz niedokładnie.

29′ – podkręcamy tempo – świetna okazja dla świdniczan – broni bramkarz Baryczy.

30′ – niebezpiecznie pod naszym polem karnym – nieudana pułapka offside’owa – Kot pewnie jednak piąstkuje i wybijamy futbolówkę.

32′ – Trzepacz – żółta kartka.

34′ – teraz głupia i zupełnie niepotrzebna kartka żółta dla Filipczaka.

36′ – po bardzo dobrym fragmencie gry nieco zwolniliśmy.

36′ – bardzo niedokładne uderzenie rywali z dystansu.

38′ – dośrodkowujemy z rzutu rożnego – piłka niebezpiecznie przeleciała przez 7. metr, ale nie zamknęliśmy niestety akcji.

42′ – ruszyli z kontrą gospodarze – uderzenie na nasze szczęście niedokładne.

45′ – koniec pierwszej połowy – bezbramkowy remis.

Za moment rozpoczynamy grę w drugiej połowie – biało-zieloni bez zmian w składzie, Barycz również.

46′ – rozpoczynamy.

47′ – zaczynamy mocno i staramy się przejąć inicjatywę. Uderzamy z dystansu, lecz niedokładnie.

48′ – znakomita akcja świdniczan rozpoczęta przez Kotylę, następnie Filipczak i finalizujący to wszystko Trzepacz – mamy 1:0!!!

50′ – próbujemy iść za ciosem, lecz zagrywamy niedokładnie.

52′ – gospodarze na razie bez większych okazji, nieco bezradni, a do tego grają w dziesięciu. Oby tak było do końca.

54′ – tracimy piłkę – mocno uderzają rywale, ale pewnie piłkę wyłapuje Kot, który pełni dziś rolę kapitana zespołu pod nieobecność Patryka Salamona.

55′ – kolejny gracz Baryczy z żółtą kartką. Kozachenko dorzuca dobrą piłkę – niestety nie finalizujemy akcji.

56′ – Kozachenko – żółta kartka.

60′ – stały fragment gry dla rywali – bez zagrożenia.

61′ – Wojciechowski zmienia Filipczaka.

64′ – Barycz głównie stara się grać długimi piłkami, raczej bez większego efektu.

66′ – Antosik zmienia Kozachenkę.

68′ – boisko opuszcza strzelec gola – Trzepacz, w jego miejsce Michta.

69′ – Wojciechowski przejmuje piłkę, kontynuuje akcję i uderza niecelnie.

70′ – dwa stałe fragmenty gry, gdzie do akcji wkraczają rośli defensorzy, to największe zagrożenie dla naszej drużyny. Bardzo duże zamieszanie, mamy szczęście, że piłka nie wpadła do sieci.

73′ – znakomita akcja Paszkowskiego i jeszcze lepsza interwencja Budzyńskiego!

75′ – siły się wyrównują – Antosik zdaniem arbitra fauluje wychodzącego na czystą pozycję zawodnika rywali. Faul z pewności, ale czy kartka czerwona, są spore wątpliwości.

76′ – szkoda, bo oglądamy czerwoną kartkę w momencie, kiedy znów zaczęliśmy budować przewagę.

77′ – to o czym mówiliśmy stały fragment gry – wciśnięta piłka z bliskiej odległości i mamy remis 1:1 (Serweta)!!!

80′ – na boisku melduje się wracający po dłuższej pauzie Traczyk, zastępując Kotylę.

82′ – groźna akcja Traczyka – niestety kończy się tylko na zagrożeniu.

83′ – kolejne żółtko dla piłkarza Baryczy.

84′ – Migas zmienia Moskwę.

86′ – Paszkowski świetnie zagrywa na drugą stronę do Michty – nasz młody zawodnik uderza, lecz bramkarz Baryczy wybija piłkę na rzut rożny. Po stałym fragmencie też be zagrożenia.

87′ – rywale ruszają z znakomitą szansą – Kot wyciąga piłkę spod nóg napastnika podczas sytuacji sam na sam!

90′ – cios za cios, ale groźniejsi w ostatnich minutach miejscowi.

90′ – sędzia dolicza przynajmniej 7 minut.

90+5′ – na boisku mnóstwo miejsca – obie ekipy walczą o własną pulę.

90+6′ – kolejne żółtko dla Baryczy i w konsekwencji czerwo – sułowianie w dziewiątkę!

koniec meczu – remis 1:1!!