Strona główna 112 Nagrał ich monitoring, teraz policja szuka w związku z włamaniem

Nagrał ich monitoring, teraz policja szuka w związku z włamaniem [FOTO]

0

Policjanci apelują o pomoc w ustaleniu tożsamości dwóch mężczyzn mogących mieć związek z włamaniem oraz kradzieżą, do której doszło kilka miesięcy temu na terenie Świdnicy. Zostali oni zarejestrowani przez kamerę monitoringu.

Funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego świdnickiej komendy prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem do jednego z mieszkań na terenie Świdnicy. W toku tego postępowania zabezpieczony został materiał dowodowy w postaci monitoringu, na podstawie którego pozyskano wizerunek osób mogących mieć związek ze zdarzeniem – informuje Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji. Z uwagi na dobro prowadzonego postępowania służby nie zdradzają szczegółów dotyczących włamania.

Osoby posiadające informacje na temat mężczyzn, których wizerunek widoczny jest na fotografiach, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami prowadzącymi czynności, pod nr tel. 47 87 552 78 lub całodobowo z dyżurnym jednostki pod numerem telefonu 47 87 552 00 lub 47 87 552 19.

/KPP Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułProfesjonalne ekspresy do kawy w gastronomii – na co zwrócić uwagę?
Następny artykułPo siedmiu latach tułaczki Kira wróciła do włoskich właścicieli. Suczka mieszkała także w świdnickim schronisku