Strona główna Sport Piłka nożna Musieli uznać wyższość tylko drużyny Śląska

Musieli uznać wyższość tylko drużyny Śląska

0

Znakomite zawody mają za sobą młodzicy młodsi IgnerHome Polonii-Stali Świdnica z rocznika 2011. Podopieczni duetu trenerskiego Mariusz Krupczak i Szymon Krupczak w ostatni weekend wzięli udział w silnie obsadzonym, dwudniowym XIX Memoriale Sławomira Harafa w Dzierżoniowie. 

Młodzi świdniczanie uplasowali się na znakomitej drugiej lokacie, wychodząc najpierw z grupy (wygrane z Piastem Nowa Ruda i Akademią Piłkarską Dzierżoniów oraz porażka ze Śląskiem Wrocław), pokonując następnie w ćwierćfinale Zagłębie Lubin, a w półfinale MKS Parasol Wrocław. W wielkim finale znów zmierzyliśmy się ze Śląskiem Wrocław, kończąc finalnie zmagania na znakomitej drugiej lokacie.

Ten weekend dla naszych drużyn był bardzo pracowity. Cieszymy się z tego, jak zaprezentowaliśmy się na boiskach w Świdnicy i w Dzierżoniowie. Oba turnieje były kolejnymi etapami w przygotowaniach do rozgrywek ligowych. Rozegrane minuty na pewno zaprocentują w rozgrywkach lig dolnośląskich. Nieobecnym w turniejach życzę zdrowia, bo choroby i różne przypadłości bardzo nas prześladują – komentuje trener Mariusz Krupczak.

Skład IgnerHome Polonii-Stali Świdnica: Marciniszyn, Głowacki, Głogiewicz, Stachyra, Dudek, Przyborowska, Gawroński, Mitura, Drąg, Politański, Sidor, Demczyszak, Monica, Stasiak.

/MDvR/

Poprzedni artykułSlalomem między dziurami. Kierowcy wyczekują rozpoczęcia prac remontowych
Następny artykułJan Paweł II wiedział o pedofilii wśród księży. Co na to radni? Czy papież nadal będzie patronem Świdnicy?