Strona główna Konkursy Cyrk Wictoria zawita do Świdnicy z nowym widowiskiem

Cyrk Wictoria zawita do Świdnicy z nowym widowiskiem [KONKURS]

0

Co się wydarzy, kiedy clown z bogatą wyobraźnią znajdzie tajemniczą księgę? O tym m.in. będą mogli przekonać się najmłodsi, w trakcie nowego cyrkowego widowiska, już 24 marca w Świdnicy. Najnowsze show „Imagine” dla całych rodzin przygotował Cyrk Wictoria, który właśnie wyruszył w dziewiątą trasę po Polsce. To będzie 2-godzinna podróż do świata marzeń, fantazji i humoru! Dla naszych Czytelników mamy do wygrania trzy podwójne zaproszenia na to przedstawienie.

Po sukcesie hologramów zwierząt w 2021 roku oraz widowisku 2022 „Fantastico”, przyszła pora na najnowszą produkcję 2023 „Imagine”.

– „Wiktoria” świeci triumfy na cyrkowej arenie od 2015 roku. Rodzinna atmosfera, oddanie pasji i ciągły rozwój sprawiają, że odbiór naszych występów cieszy się niesłabnącą popularnością, a poziom programu z roku na rok wzrasta. Cyrk Wiktoria jako pierwszy w Polsce i trzeci w Europie wprowadził hologramy zwierząt, dzięki czemu stworzono widowisko, które łączy ze sobą tradycyjny cyrk z cyrkiem XXI wieku! – przedstawia swoje osiągnięcia Cyrk Wictoria.

Podczas naszej najnowszej produkcji zobaczycie artystów z Chile, Urugwaju, Ukrainy oraz Polski! Imagine to zupełnie nowe widowisko dla całej rodziny, dla najmłodszych przygotowaliśmy spotkanie z superbohaterami i innymi lubianymi postaciami ze filmowego świata, a o dobry humor zadba Południowo-Amerykański duet clownów – Tumpy & Stefi, który przyjechał do nas prosto z prestiżowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Gironie! – zapowiada najnowsze show.

W programie:

 • Podniebne Łańcuchy
 • Wielkie show iluzji w stylu Las Vegas
 • Slinky
 • Hula hoop
 • Człowiek balon
 • Komiczna żonglerka
 • Gimnastyka na szarfach
 • Led & Fire show
 • Balans ze szkłem
 • Ewolucje na trapezie kołowym
 • Konferansjer – Patryk Wieczorek
 • Bawi Duet Clownów Tumpy & Stefi

*Dyrekcja cyrku zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Cyrk Wiktoria w Świdnicy
Widowisko „Imagine”
ul. Kazimierza Wielkiego/Henryka Pobożnego
24 marzec (piątek) | godzina 17⁰⁰
namiot ogrzewany

Więcej na: www.cyrk-wictoria.com
Bilety dostępne na stronie: https://biletyna.pl/cyrk/Cyrk-Wictoria/Imagine-2023

Wygraj zaproszenie na nowe show Cyrku Wictoria w Świdnicy!

Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia widowisko „Imagine” Cyrku Wictoria w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „CYRK” na adres [email protected] do 23 marca do godz. 12.00. W wiadomości należy napisać – Dlaczego chciałbyś/chciałabyś wybrać się cyrkowe widowisko? (wyjaśnij w kilku zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/oprac. red./
/materiały – organizatora/

Poprzedni artykułUdało się zebrać potrzebną kwotę dla Edyty Woźniak! Strzegomianka już po operacji
Następny artykułSeniorka nie oddała oszustom 40 tysięcy złotych