Strona główna Kultura Zbliża się 7. edycja Żarowskich Gier Bez Prądu

Zbliża się 7. edycja Żarowskich Gier Bez Prądu

0

Fundacja Inicjatywa B zaprasza mieszkańców gminy Żarów (i nie tylko) na siódmą edycję lokalnego spotkania z grami planszowymi, które odbędzie się 11 lutego w Żarowie. Wstęp wolny.

rpt

Tradycyjnie w okresie ferii zimowych, miłośnicy gier stołowych spotykają się na otwartych rozgrywkach planszowych, które Fundacja Inicjatywa B od 2016 roku organizuje w Żarowie.

Repertuar spotkania przeznaczony jest dla graczy w różnym wieku. Uczestnicy „Żarowskich Gier Bez Prądu” (dzieci, młodzież i osoby dorosłe; pojedyncze osoby oraz rodzinno-przyjacielskie zespoły) będą mogli zagrać w planszówki, gry karciane i manualne, które cieszą się dużą popularnością, jednak w fundacyjnym game roomie znajdą się również mniej znane pozycje – tłumaczy Tomasz Nycz.


Przed rozpoczęciem 7. edycji „Żarowskich Gier Bez Prądu”, organizator wydarzenia zachęca do zapoznania się z instrukcjami gier, które zostały udostępnione na stronie: https://inicjatywab.pl/2023/01/22/7-zarowskie-gry-bez-pradu/. Opublikowane instrukcje poszczególnych gier, mają pomóc potencjalnym graczom w zrozumieniu zasad.

Jeśli w naszej propozycji brakuje planszówek, w które chętnie zagracie – napiszcie na [email protected]. W związku z dużym zainteresowaniem niniejszym wydarzeniem możliwa jest rezerwacja stolika – w tym celu prosimy o kontakt telefoniczny/SMS: 781 041 989 – dodaje Tomasz Nycz.

Na „7. Żarowskie Gry Bez Prądu” przygotowano kilkanaście stolików, które będą dostępne już od 18.30. W związku z dużym zainteresowaniem niniejszym wydarzeniem, istnieje możliwość rezerwacji stolika – w tym celu można wysłać wiadomość SMS na numer 781 041 989; podając imię i nazwisko oraz ilość osób.

Spotkanie z planszówkami odbędzie się w „Czarnej sali” Jacka Marczyńskiego, która znajduje się przy ul. Dworcowej 2A w Żarowie, dlatego też podczas wydarzenia dostępne będzie pełne menu z jedzeniem i napojami dla dzieci i dorosłych.

Szczegółowy wykaz gier planszowych, instrukcje oraz inne informacje zostały opublikowane na stronie Fundacji Inicjatywy B oraz w mediach społecznościowych. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

/Materiały organizatora/

Poprzedni artykułJak zorganizować magazyn surowców?
Następny artykułPoszerzają wiedzę we współpracy z Politechniką Wrocławską