Strona główna 0_Slider Zaproś drugą połówkę do kina

Zaproś drugą połówkę do kina [KONKURS NA WALENTYNKI]

0

Dzień Zakochanych tuż tuż i kolejna doskonała okazja, by sprawić ukochanej osobie przyjemność. Propozycji na spędzenie miłego popołudnia w towarzystwie drugiej połówki z pewnością jest wiele, a jedną z nich może być randka w kinie. Zapraszamy do tegorocznego walentynkowego konkursu! Do wygrania aż 12 biletów do Multikina w Świdnicy.  

Święto zakochanych choć komercyjne i od lat wzbudza dyskusje, to niezaprzeczalnie walentynkowa atmosfera udziela się wielu z nas. Bez względu też na oceny, nigdy dość okazywania sobie bliskości i sympatii. Zapraszamy do tegorocznego konkursu na Walentynki i przesyłania fotografii będących wyrazem naszego oddania i miłości.

W zabawie można zdobyć 12 biletów do Multikina w Świdnicy i zabrać ukochaną osobę na filmowe nowości. W walentynkowym repertuarze świdnickiego kina z pewności znajdziemy premiery odpowiednie dla każdego kinomana. Seanse można sprawdzić na stronie: https://multikino.pl/

By wziąć udział w naszym walentynkowym konkursie, należy przesłać swoje zgłoszenie wraz ze zdjęciem (własnego autorstwa) – wpisującym się właśnie w Dzień Zakochanych, na adres [email protected]. Mail zatytułowany „Walentynki 2023” powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (osoby pełnoletniej), a także zgodę na publikację zdjęć (w tym wizerunku osób – jeśli znajdą się na fotografii) oraz danych na potrzeby konkursu na portalu Świdnica24.pl. Na zgłoszenia czekamy do 13 lutego do godz. 10.00. Najciekawsze zdjęcia nagrodzi jury konkursowe. Ogłoszenie wyników konkursu wraz ze zwycięskimi zdjęciami opublikowane zostanie na portalu Świdnica24.pl. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znaleźć można TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/red./

Poprzedni artykułKurtki wiosenne 2023- sprawdź najmodniejsze modele
Następny artykułCięcia w rozkładzie jazdy świdnickiej komunikacji. Zmiany będą obowiązywać od poniedziałku