Strona główna 0_Slider Świdnicka Moto Orkiestra WOŚP zagra po raz ósmy!

Świdnicka Moto Orkiestra WOŚP zagra po raz ósmy!

0

Kto chce poczuć przypływ adrenaliny, a przy tym wesprzeć walkę z sepsą, koniecznie powinien pojawić się 29 stycznia na ul. rotmistrza Witolda Pileckiego w Świdnicy. Rajdowcy i fani sportów motorowych po raz ósmy pokazują wielkie serce i  włączają się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Moto Orkiestra to przede wszystkim samochody rajdowe, zapach palonej gumy i charytatywne licytacje w rytm dobrze znanego hymnu Fundacji Jurka Owsiaka. W tym roku ponownie na zgromadzonych czekają przejażdżki sportowymi samochodami i pokazy mistrzów kierownicy. Nieodłącznym elementem będzie licytacja fantów i voucherów na różne usługi. Każdy, kto chciałby przekazać gadżety, może kontaktować się z organizatorami po numerami tel. 665 759 296 i 606 838 745.

fot. Sebastian Sokołowski/Moto Orkiestra

Pokazy, a także przejażdżki rajdowymi samochodami tradycyjne odbędą się na ul. rotmistrza Witolda Pileckiego tuż obok Zespołu Szkół Specjalnych. Moto Orkiestra zacznie grać 29 stycznia o 10.00.

/red./

Poprzedni artykułWspólne kolędowanie z Eleni podczas spotkania noworocznego gminy Świdnica [FOTO]
Następny artykułPunkt zbierania odpadów na Zarzeczu. Sanepid wydał opinię, dwie inne instytucje chcą dodatkowych wyjaśnień