Strona główna Artykuł sponsorowany Ferie zimowe dla całej rodziny na Mazurach — zobacz atrakcje

Ferie zimowe dla całej rodziny na Mazurach — zobacz atrakcje

0

Ferie zimowe to jeden z najlepszych momentów w roku na wybranie się gdzieś całą rodziną. Wtedy dzieci mają w końcu aż dwa tygodnie wolnego od szkoły, a rodzice mogą wykorzystać część swojego urlopu, często pochodzącego nawet jeszcze z zeszłego roku. Do ulubionych destynacji polskich rodzin od lat należą góry i znajdujące się tam kurorty narciarskie. Dobre stoki istnieją jednak również na północy, dlatego zdecydowanie warto rozważyć rodzinne ferie zimowe na Mazurach. Oto atrakcje, których można się tam spodziewać.

Jakie miejsce jest dobre na ferie zimowe dla całej rodziny?

Każdy rodzic doskonale wie, jakim wyzwaniem potrafi być wybór odpowiedniego miejsca na rodzinny wyjazd, na przykład na ferie zimowe. Trzeba bowiem myśleć nie tylko o swoich potrzebach, ale przede wszystkim o tym, czego oczekują dzieci, które szybko się nudzą i jeśli ich ciekawość oraz chęć do zabawy i aktywności nie zostanie odpowiednio zaspokojona, to istnieje ryzyko, że przez cały wyjazd będą niezadowolone.

Dlatego wybierając miejsce na ferie zimowe na Mazurach, gdzie można wybrać się całą rodziną, trzeba sprawdzić kilka rzeczy. Pierwszą jest pokój lub apartament. Musi on oczywiście pozwalać na komfortowe wysypianie się i spędzanie wolnego czasu dla całej rodziny. Dobrze, gdy znajdą się też tam miejsca siedzące, na których można razem spędzać czas i grać w na przykład zabrane ze sobą planszówki.

Poza samym pokojem niezwykle istotne jest także wyżywienie oraz atrakcje w miejscu docelowym. Wyżywienie powinno być kompletne, co oznacza, że powinno zawierać śniadanie, obiad oraz kolację lub śniadanie i obiadokolację. W ten sposób w cenie noclegu będziemy mieć bowiem zapewnione wszystko to, czego potrzebujemy w czasie trwania pobytu.

Co do atrakcji to oczywiście powinny zapewnić dzieciom rozrywkę w trakcie trwania pobytu w hotelu podczas ferii zimowych, ale nie można też zapominać o sobie. Dobrze, gdy hotel oferuje też zajęcia z animatorem, gdyż wtedy rodzice mogą mieć tak potrzebną chwilę dla siebie, w której sami skorzystają z atrakcji dostępnych w hotelu i będą mogli na przykład odpoczywać w saunie. Właśnie takie rzeczy oferuje na przykład Hotel Pory Roku.

Hotel Pory Roku — idealne miejsce na rodzinne ferie zimowe na Mazurach

Hotel Pory Roku to jedno z najlepszych miejsc, gdy chcemy wybrać się na rodzinne ferie zimowe na Mazurach. Od lat specjalizuje się bowiem w specjalnych ofertach przygotowywanych na takie okazje jak właśnie ferie zimowe, sylwester, święta wielkanocne, walentynki, długi weekend majowy, czy też wakacje. Z tego powodu hotel ten ma odpowiednie doświadczenie w przyjmowaniu między innymi rodzin w okresie ferii zimowych.

Również na ferie zimowe w 2023 roku Hotel Pory Roku przygotował specjalną ofertę między innymi dla rodzin. Jest ona dostępna od 13 stycznia do 28 lutego i może z niej skorzystać każdy. Przede wszystkim obecna jest spora zniżka na pobyt dzieci powyżej 6 roku życia, a te, które jeszcze 6 lat nie skończyły, mogą przebywać w hotelu zupełnie za darmo. Dzięki temu oferta może być naprawdę atrakcyjna nie tylko pod względem tego, co zawiera, ale też z perspektywy cenowej. Dostępne pokoje dla rodzin są też dostosowane do ich potrzeb i można zdecydować się nawet na apartamenty mające do 65 metrów kwadratowych powierzchni.

Przede wszystkim Hotel Cztery Pory Roku dla rodzin z dziećmi przygotował bogaty zestaw atrakcji. Główna z nich to stok narciarski Kurza Góra. W ramach hotelu działa magazyn sprzętu zimowego, do którego można schować swój własny sprzęt i rodziny mogą razem wybierać się ten stok, który jest najdłuższą trasą zjazdową w całej północnej Polsce.

Na terenie „Kurzej Góry” znajdziemy trzy trasy narciarskie, lodowisko, szkółkę narciarską, a także wypożyczalnię sprzętu potrzebnego podczas uprawiania tego sportu. Ponadto ze stoku można skorzystać nawet wtedy, gdy temperatury przekraczają 0 stopni w skali Celsjusza. Wszystko dzięki temu, że jest on sztucznie naśnieżany. Co ważne z Hotelu Pory Roku do stoku narciarskiego Kurza Góra można dojechać naprawdę szybko, gdyż oba te miejsca dzieli zaledwie kilkanaście kilometrów.

Sam stok narciarski to zaledwie jedna z wielu atrakcji znajdujących się w pobliżu hotelu lub w nim. Oprócz tego hotel oferuje organizację kuligu, bądź ogniska w razie braku śniegu. W ramach pakietu na ferie zimowe znajdziemy też ognisko lub grill z grzańcem, grzane wino bądź gorącą czekoladę na powitanie w hotelu, a także takie rzeczy jak strzeżony parking oraz dostęp do bezprzewodowego internetu.

Dlaczego spędzić rodzinne ferie zimowe na Mazurach w Hotelu Pory Roku?

Odpowiedź jest niesamowicie prosta. Hotel Pory Roku to po prostu bardzo dobry hotel oferujący pokoje na wysokim standardzie i zapewniający dostęp do wielu ciekawych atrakcji w czasie trwania ferii zimowych. Dzieci mogą liczyć przecież na dostęp do pokoju gier i zabaw z konsolą, stołem do tenisa stołowego, stołem do piłkarzyków, a także wieloma grami planszowymi, w które mogą grać ze swoją rodziną, czy też rówieśnikami przebywającymi w tym samym czasie w hotelu.

Ogromna zaleta Hotelu Pory Roku na miejsce rodzinnego wypadu na ferie zimowe to fakt, iż jest on położony zaledwie kilkanaście kilometrów od największego stoku narciarskiego w tej części Polski, dzięki czemu rodziny z północy naszego kraju nie muszą już decydować się na wyprawę przez całą Polskę, aby jeździć na nartach i mają znacznie mniej do przejechania.

Do tego rodzice mogą również odpocząć w trakcie takiego wyjazdu. Do ich dyspozycji jest na przykład bezpłatna sauna, do której zapisy są prowadzone w recepcji hotelu, wypożyczalnia kijków do nordic walking, a także piękny rejon pojezierza, gdzie można po prostu spacerować i napawać się pięknymi widokami jezior, których w okolicy hotelu jest naprawdę wiele.

Nie zapominajmy o tym, co najważniejsze. Hotel Pory Roku ułatwia spędzenie ferii z rodziną. Dzieci mają bowiem tańszy pobyt, a do tego zapewnione całą masę atrakcji, dzięki czemu do domu zarówno rodzice, jak i ich pociechy wrócą zadowoleni. Gdyż dzieci w trakcie wolnego od szkoły mogły poznać nowe miejsca i bardzo dobrze się bawić między innymi jeżdżąc na nartach lub na snowboardzie.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykuł180 lat linii Wrocław-Jaworzyna, czeski express… Bogaty 2023 rok w Muzeum Kolejnictwa
Następny artykułInspiracje aranżacyjne – łazienka