Strona główna 0_Slider Co grają w kinie?

Co grają w kinie? [MULTIKINO – REPERTUAR, PREMIERY]

0

Sprawdź, jakie filmy będzie można obejrzeć w świdnickim Multikinie od 27 stycznia do 2 lutego 2023 roku.

Bajka „Zadziwiający kot Maurycy”, źródło: www.multikino.pl

PREMIERY:

BTS:YET TO COME IN CINEMAS – 01-02.02.2023 GODZINA 18.00
Dołącz do RM, Jin, SUGA, j-hope, Jimin, V i Jung Kook w tej specjalnej kinowej wersji, ponownie zmontowanej i zremiksowany na duży ekran. Oglądaj nowe zbliżenia i zupełnie nowy widok całego koncertu BTS: Yet To Come w Busan. Zawiera przeboje z całej kariery grupy, w tym „Dynamite”, „Butter” i „IDOL”, a także prawykonanie koncertowe utworu „Run BTS” z najnowszej płyty grupy Proof. Do zobaczenia w kinach. Koncert pokazywany jest w oryginalnej wersji językowej. Więcej na https://multikino.pl/

FENOMEN – 29.01.2023 GODZINA 12.40

To pierwszy film, w którym Jurek Owsiak – twórca Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – w tak szczerej rozmowie zdradza w jaki sposób zrodził się pomysł powołania Orkiestry oraz jak wyglądały trudne początki jej działalności. Przywołuje także całą historię 30 lat WOŚP, nie omijając tak trudnych tematów jak brutalny hejt, jaki na niego spadł, czy śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, po której Jurek na moment ustąpił ze stanowiska. Film dokumentalny o twórcy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pokazuje jego przemianę – z beztroskiego hipisa w lidera ogromnego obywatelskiego ruchu i jeden z najważniejszych symboli wolnej Polski. Opowiada też jak wyglądały kulisy przeniesienia do Polski idei Przystanku Woodstock, który stał się jednym z największych festiwali muzycznych w Europie. Więcej na https://multikino.pl/

ANDRE RIEU W DUBLINIE – 30.01.2023 GODZINA 18.00

Ubóstwiany przez miłośników muzyki i widzów kinowych całego świata maestro zaprasza nas tym razem do Dublina. Zabierzmy więc do tej przepełnionej zielenią stolicy Irlandii swoich bliskich i przyjaciół – za pośrednictwem kinowej retransmisji! Wszyscy doskonale pamiętamy wspaniały letni koncert z Maastricht „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!”. Już podczas niego André Rieu zapowiadał nam kinową podróż do Dublina. Dziś mówi jeszcze to: „Nowy Rok i karnawał to specjalny czas. Wraz z rodziną i przyjaciółmi z nadzieją patrzymy na nadchodzący rok. Mam nadzieję, że nasz dubliński koncert tylko utrzyma Was, kochani widzowie kinowi, w optymistycznym nastroju. Zacznijmy rok 2023 pięknym walczykiem lub dwoma! Moja wspaniała Orkiestra Johanna Straussa i ja nie możemy się już doczekać, żeby »zobaczyć« się z Wami w kinach”. Więcej na https://multikino.pl/

POKUSA – PREMIERA 27.01.2023
Polska; Erotyczny

Atrakcyjna i ambitna Inez (w tej roli Helena Englert) od zawsze marzy o karierze dziennikarki. Gdy dostaje pracę w popularnym serwisie śledzącym życie gwiazd sportu i ekranu, wydaje jej się, że wielki świat ma na wyciągnięcie ręki. Nie spodziewa się jednak jak dalece różni się on od jej wyobrażeń i jak bardzo może być niebezpieczny dla młodej, niedoświadczonej dziewczyny. Jej szef Filip jest co prawda niezwykle atrakcyjnym mężczyzną, ale traktuje Inez jak dziewczynę na posyłki. Natomiast jej idol Maks, piłkarz u szczytu sławy, okazuje się czarującym, ale niepokojąco tajemniczym facetem.

17.55   20.20

PIMI Z KRAINY TYGRYSÓW – PREMIERA 27.01.2023
Włochy; Familijny/Przygodowy

Pewnej nocy osierocony Balmani ratuje małego tygryska przed bezlitosnymi kłusownikami. Udaje im się uciec i wyruszają w długą i niebezpieczną podróż do odległego sanktuarium, gdzie, jak wierzy Balmani, będą bezpieczni. W trakcie wędrówki między Balmanim i młodym tygryskiem Mukti rodzi się niezwykła więź.

10.00   13.15   15.35 – piątek, sobota, niedziela
10.55   15.35 – poniedziałek
11.20   15.35 – wtorek, środa, czwartek

BABILON
USA; Dramat

Opowieść o wielkich ambicjach, śledzi narodziny i upadek wielu gwiazd w erze niepohamowanej dekadencji i deprawacji we wczesnym Hollywood.

19.40

MUMIE
Hiszpania; Animacja

Trzy egipskie mumie przypadkowo wkraczają do współczesnego świata.

10.20   12.40   15.00 – piątek, sobota
10.20   15.00 – niedziela
12.30   14.50 – poniedziałek
12.40   15.00 – wtorek, środa, czwartek

NIEBEZPIECZNI DŻENTELMENI
Polska; Komedia kryminalna

Zakopane, 1914. Czterech artystów budzi się po szalonej, narkotycznej imprezie nie dość, że zamieszani w rewolucyjną intrygę, to jeszcze z trupem na kanapie.

18.25 – piątek, sobota, niedziela, wtorek, środa, czwartek
17.10 – poniedziałek

ZADZIWIAJĄCY KOT MAURYCY
Niemcy/Wielka Brytania; Animacja

Kot Maurycy obmyśla przekręt doskonały. Wspierany przez „cichego wspólnika” wędruje od miasta do miasta, naciągając ludzi na rzekomą „plagę szczurów”, którą tylko dźwięk magicznego fletu jest w stanie pokonać. Prawda jest jednak taka, że gryzonie to dobrzy kumple Maurycego, bardzo sprytni i wygadani, a instrument jest zaczarowany tylko z nazwy.

12.15 – piątek, sobota, niedziela
13.15 – poniedziałek
13.40 – wtorek, środa, czwartek

M3GAN
USA; Horror

Pracownik firmy produkującej zabawki buduje lalkę imitującą człowieka, która zaczyna prowadzić samodzielne życie.

20.55

ŚLUB DOSKONAŁY
Polska; Komedia

Jak wiele rzeczy może pójść „nie tak” w najważniejszym dniu Państwa Młodych? Komedia pomyłek, w której próba ustalenia, kto kim jest naprawdę i co przed kim ukrywa, wydawać się będzie nie do rozplątania.

17.20

KOT W BUTACH: OSTATNIE ŻYCZENIE
USA; Animacja/Komedia/Przygodowy

Kot w Butach wyrusza w podróż, aby odnaleźć mityczne „ostatnie życzenie”, dzięki któremu odzyska swoje dziewięć żyć.

13.55   16.20 – piątek
10.45   13.55   16.20 – sobota, niedziela
15.35 – poniedziałek
16.00 – wtorek, środa, czwartek

AVATAR: ISTOTA WODY
USA; Sci-Fi

Pandorę znów napada wroga korporacja w poszukiwaniu cennych minerałów. Jack i Neytiri wraz z rodziną zmuszeni są opuścić wioskę i szukać pomocy u innych plemion zamieszkujących planetę.

14.30   18.45 – piątek
10.00   14.30   18.45 – sobota, niedziela
15.00   18.55 – poniedziałek, wtorek
14.05   20.10 – środa, czwartek

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na https://multikino.pl/

/Materiały – Multikino/

Poprzedni artykułKoszulki dziecięce — jakie modele wybrać dla chłopca i dziewczynki?
Następny artykułApteczka samochodowa – co powinno się w niej znaleźć?