Strona główna 0_Slider Świąteczna sesja świdnickich bezdomniaków. Psy i koty proszą o nowe domy

Świąteczna sesja świdnickich bezdomniaków. Psy i koty proszą o nowe domy

0

Mimo największych starań schronisko nigdy nie zastąpi prawdziwego domu z kochającymi właścicielami. Doskonale wiedzą o tym pracownicy i wolontariusze świdnickiej placówki dla bezdomnych zwierząt, którzy z determinacją szukają sposobów, by swoim podopiecznym znaleźć opiekunów na całe życie. Może za serce chwycą piękne zdjęcia w świątecznej scenerii?

Przez działające od 6 lat schronisko przy ul Pogodnej 3, prowadzone przez Fundację Mam Pomysł, rocznie przewija się 1000 zwierząt. Pracownicy i wolontariusze dokładają starań, by każde mogło zostać skierowane do adopcji. Psy i koty mają na stronie schroniskoswidnica.pl swoje profile, gdzie można dowiedzieć się, ile mają lat, jaki mają charakter, czy zgadzają się z innymi zwierzętami lub czy lubią towarzystwo dzieci. Można dobrać zwierzaka do swoich możliwości i oczekiwań. A dzięki świątecznej sesji, wykonanej przez fotografkę Patrycję Królik można zobaczyć, ile psiaki i koty mają uroku.

Więcej zdjęć na fanpage’u schroniska.

Jeśli adopcja nie wchodzi w grę, można zwierzętom ze schroniska pomóc materialnie. Dzisiaj na jarmarku bożonarodzeniowym w Świdnicy warto odnaleźć stoisko schroniska, gdzie czekają świąteczne gadżety i puszka na datki. Schronisko podaje także inne możliwości udzielenia wsparcia:

Wpłacić datek dla zwierzaków!
Fundacja Mam Pomysł
07 1750 0012 0000 0000 3089 1082
koniecznie z dopiskiem: „schronisko w Świdnicy”.
Dla przelewów zza granicy:
Kod BIC/SWIFT: PPABPLPKXXX
nr rachunku IBAN: PL 07 1750 0012 0000 0000 3089 1082

Zrobić zakupy w naszym sklepie internetowym
Zapraszamy na www.fmpcharityshop.pl 1 zakup wspiera 1 dzień utrzymania podopiecznego w schronisku
Wesprzeć zbiórkę i pomóc przetrwać do końca roku
Poprzedni artykułSople spadły na chodnik i samochody [FOTO]
Następny artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Of. Oświęcimskich – Szkoła Podstawowa nr 2