Strona główna Sport Piłka nożna Rozpoczynają cykl turniejów dla dzieci

Rozpoczynają cykl turniejów dla dzieci

0

Przed nami pierwsza odsłona cyklu halowych turniejów piłkarskich dla dzieci organizowanych przez klub IgnerHome Polonia-Stal Świdnica. W niedzielę, 4 grudnia o prym powalczy osiem zespołów złożonych z zawodników z rocznika 2015.

Areną zmagań będzie hala widowiskowo-sportowa im. Haliny Aszkiełowicz-Wojno na Zawiszowie. Na starcie zamelduje się osiem zespołów i oprócz dwóch drużyn gospodarzy – IgnerHome Polonii-Stali Świdnica zobaczymy w akcji dwie ekipy Diamentu Wałbrzych, UKS Lechię Dzierżoniów, Pogoń Pieszyce, Akademię Piłkarską Dzierżoniów i MKS Polonię Świdnica.

Rywalizacja najpierw odbywać się będzie system każdy z każdym w dwóch grupach. W grupie A znalazły się: IgnerHome Polonia-Stal I Świdnica, UKS Lechia Dzierżoniów, Pogoń Pieszyce i Diament I Wałbrzych. W grupie B powalczą: IgnerHome Polonia-Stal II Świdnica, AP Dzierżoniów, MKS Polonia Świdnica i Diament II Wałbrzych. Podczas turnieju promowane będzie ofensywne granie, nie liczyć się będą zatem zwycięstwa i zdobyte punkty, a strzelenie jak największej ilości goli. To właśnie one zadecydują o awansach do grupy złotej i srebrnej, a następnie o zwycięstwie w całym turnieju.

Początek niedzielnych zmagań zaplanowano na godz. 8.30. Ostatni pojedynek zakończy się około 14.30 po której dojdzie do ceremonii zamykającej cały turniej. O młodych piłkarzy tradycyjnie zadbają partnerzy turnieju – firma Mineral Zdrój i Sad w Burkatowie.

Harmonogram I rundy:
8:30: IgnerHome Polonia-Stal I Świdnica – UKS Lechia Dzierżoniów
8:45: AP Dzierżoniów – IgnerHome Polonia-Stal II Świdnica
9:00: Pogoń Pieszyce – Diament I Wałbrzych
9:15: Polonia Świdnica – Diament II Wałbrzych
9:30: UKS Lechia Dzierżoniów – Diament I Wałbrzych
9:45: AP Dzierżoniów – Diament II Wałbrzych
10:00: IgnerHome Polonia-Stal I Świdnica – Pogoń Pieszyce
10:15: IgnerHome Polonia-Stal II Świdnica – Polonia Świdnica
10:30: UKS Lechia Dzierżoniów – Pogoń Pieszyce
10:45: AP Dzierżoniów – Polonia Świdnica
11:00: Diament I Wałbrzych – IgnerHome Polonia-Stal I Świdnica
11:15: Diament II Wałbrzych – IgnerHome Polonia-Stal II Świdnica

/MDvR/

Poprzedni artykułCo? Gdzie? Kiedy? Weekendowy kalendarz wydarzeń
Następny artykułPo węgiel tylko do swojej gminy. Urzędnicy przypominają