Strona główna Konkursy Rockowy i „romantyczny” WaluśKraksaKryzys zagra w Świdnicy. Koncert już za kilka dni!...

Rockowy i „romantyczny” WaluśKraksaKryzys zagra w Świdnicy. Koncert już za kilka dni! [KONKURS]

0

Jeden z najciekawszych debiutujących artystów już za kilka dni wystąpi w Świdnicy. Z romantycznym stylem życia i rockowym zacięciem zagra WaluśKraksaKryzys. Koncert już w sobotę, 10 grudnia o godz. 20.00 w świdnickim Klubie Bolko. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na to muzyczne wydarzenie.

Koncert odbędzie się w ramach projektu Świdnickie Recenzje Muzyczne, realizowanego przez Świdnicki Ośrodek Kultury. W tegorocznej 7. edycji jedną ze zwycięskich recenzji napisała Anna Pastusiak. Opisała swoje wrażenia i zauroczenie albumem WaluśKraksaKryzys „Atak”. Dzięki niej świdniczanie będą mieli okazję wysłuchać m.in. muzyki tego młodego, niepokornego artysty na żywo.

Nowofalowy oddech, i podryg shoegaze’u, protest songi, a nawet fragmenty utrzymane w stylistyce rapowej. Mocne gitarowe brzmienie (będące na młodej polskiej scenie nadal w deficycie), żywa perkusja (która wyparła automat z pierwszego albumu „MiłyMłodyCzłowiek”) i dynamiczny bas, budują tło, które niewątpliwie wynosi „poezję śpiewaną na petardzie” (jak artysta sam mówi o swojej twórczości), na wyższy poziom – pisała w swej recenzji Anna Pastusiak. Całość można przeczytać – TUTAJ.

Po oficjalnym debiucie – płycie „Atak” z 2021 roku – WaluśKraksaKryzys został okrzyknięty zbawcą polskiego rocka, ale ta historia zaczęła się wcześniej. W 2019 r. netlabel Trzy Szóstki wydał w formie albumu nagrania demo muzyka – piwniczne, niedoskonałe, szczere aż do bólu. Od depresji do euforii, od cierpienia do miłości i z powrotem. Te piosenki to samo życie. Po gorącym okresie festiwalowym między innymi Męskim Graniu, OFF Festiwalu czy Stay Wild WaluśKraksaKryzys zawita także do Świdnicy – w ramach trasy promującej „romantyczny styl życia”. Koncert już w sobotę, 10 grudnia o godz. 20.00 w świdnickim Klubie Bolko.

Bilety w cenie: 69 zł / 79 zł (przedsprzedaż / w dniu koncertu) – sprzedaż w kasach ŚOK oraz on-line

Wygraj bilet na koncert WaluśKraksaKryzys w Świdnicy!
Dla naszych Czytelników mamy dwa pojedyncze bilety na koncert WaluśKraksaKryzys w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „Waluś” na adres [email protected] do 8 grudnia do godz. 10.00. W wiadomości należy napisać – Dlaczego to właśnie ty powinieneś wygrać zaproszenie na koncert Walusia?(wyjaśnij w kilku zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/Materiały organizatora/

Poprzedni artykułNie przestraszyli się śniegu, wieści z biało-zielonych sparingów
Następny artykułŚwidnicka pielęgniarka pilnie potrzebuje wsparcia na operację