Strona główna Konkursy Po Męskim Graniu i OFF Festiwalu zawita do Świdnicy. WaluśKraksaKryzys zagra już...

Po Męskim Graniu i OFF Festiwalu zawita do Świdnicy. WaluśKraksaKryzys zagra już w sobotę! [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Jeden z najciekawszych debiutujących artystów już za kilka dni wystąpi w Świdnicy. Z romantycznym stylem życia i rockowym zacięciem zagra WaluśKraksaKryzys. Koncert już w sobotę, 10 grudnia o godz. 20.00 w świdnickim Klubie Bolko. Dla naszych Czytelników mieliśmy do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na to muzyczne wydarzenie.

Koncert odbędzie się w ramach projektu Świdnickie Recenzje Muzyczne, realizowanego przez Świdnicki Ośrodek Kultury. W tegorocznej 7. edycji jedną ze zwycięskich recenzji napisała Anna Pastusiak. Opisała swoje wrażenia i zauroczenie albumem WaluśKraksaKryzys „Atak”. Dzięki niej świdniczanie będą mieli okazję wysłuchać m.in. muzyki tego młodego, niepokornego artysty na żywo.

Nowofalowy oddech, i podryg shoegaze’u, protest songi, a nawet fragmenty utrzymane w stylistyce rapowej. Mocne gitarowe brzmienie (będące na młodej polskiej scenie nadal w deficycie), żywa perkusja (która wyparła automat z pierwszego albumu „MiłyMłodyCzłowiek”) i dynamiczny bas, budują tło, które niewątpliwie wynosi „poezję śpiewaną na petardzie” (jak artysta sam mówi o swojej twórczości), na wyższy poziom – pisała w swej recenzji Anna Pastusiak. Całość można przeczytać – TUTAJ.

Po oficjalnym debiucie – płycie „Atak” z 2021 roku – WaluśKraksaKryzys został okrzyknięty zbawcą polskiego rocka, ale ta historia zaczęła się wcześniej. W 2019 r. netlabel Trzy Szóstki wydał w formie albumu nagrania demo muzyka – piwniczne, niedoskonałe, szczere aż do bólu. Od depresji do euforii, od cierpienia do miłości i z powrotem. Te piosenki to samo życie. Po gorącym okresie festiwalowym między innymi Męskim Graniu, OFF Festiwalu czy Stay Wild WaluśKraksaKryzys zawita także do Świdnicy – w ramach trasy promującej „romantyczny styl życia”. Koncert już w sobotę, 10 grudnia o godz. 20.00 w świdnickim Klubie Bolko.

Bilety w cenie: 69 zł / 79 zł (przedsprzedaż / w dniu koncertu) – sprzedaż w kasach ŚOK oraz on-line

Kto wygrał bilet na koncert WaluśKraksaKryzys w Świdnicy?
Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze bilety na koncert WaluśKraksaKryzys w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie wystarczyło w zgłoszeniu mailowym napisać – Dlaczego to właśnie ty powinieneś wygrać zaproszenie na koncert Walusia?(wyjaśnij w kilku zdaniach). Najciekawsze odpowiedzi nagrodziło jury konkursowe. Bilety otrzymali – Elżbieta Porcz i Mirosław Porcz. Gratulacje!

Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ.

/Materiały organizatora/

Poprzedni artykułPodróże koleją podrożeją. Wzrosną ceny biletów jednorazowych, miesięcznych i weekendowych
Następny artykułGaleria Świdnicka znów rozdaje choinki za paragony!