Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarowie proszą mieszkańców gminy o wsparcie dla samotnej matki, która potrzebuje pilnie wyposażyć swój niewielki lokal mieszkalny składający się z kuchni, małego pokoiku i niewielkiej łazienki.
OPS w Żarowie, fot. UM
Potrzebne są w dobrym stanie: szafki kuchenne, stół kuchenny, meble pokojowe, 80 litrowy bojler do podgrzewania wody, mała pralka 45 wsad od góry, wersalka. Matka z dwojgiem małych dzieci, borykająca się z przeciwnościami losu jest w szczególnie trudnej sytuacji życiowej, dlatego pracownicy Ośrodka będą szczególnie wdzięczni darczyńcom w ten przedświąteczny czas.
Telefon kontaktowy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Żarowie: nr 74 8 580 745.
/opr. red./




![Kolizja na skrzyżowaniu przy Galerii Świdnickiej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Rowna-kolizja-2026.02.23-3-100x75.jpg)

![Zderzenie dostawczaka z osobówką na skrzyżowaniu Parkowej i Hetmańskiej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Hetmanska-kolizja-2026.02.23-6-100x75.jpg)

![European Jazz Collective już za tydzień zagra na Świdnickich Nocach Jazzowych [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/European-Jazz-100x75.jpg)
