Strona główna 0_Slider Zespół „Viento” z I LO pomoże śpiewająco. Niecodzienne „bilety” na koncert

Zespół „Viento” z I LO pomoże śpiewająco. Niecodzienne „bilety” na koncert

0

Mają moc 36 głosów i zapał 36 serc. Młodzież I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Świdnicy przygotowuje koncert, który będzie wsparciem dla osób potrzebujących. Zamiast biletów – cukier, mąka, kasza…

fot. I LO w Świdnicy

Zespół Wokalny „Viento” powstał w lutym 2022 roku z inicjatywy Natalii Chojnackiej i Miłosza Stolpińskiego. Zadebiutował 12 kwietnia tego samego roku. Grupa tworzona jest przez 36 osób, które łączy pasja do muzyki i śpiewu. Utalentowana młodzież postanowiła zaprezentować się szerszej publiczności i zaprasza 3 grudnia o godzinie 18.00 koncert do auli I LO przy ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej 30.

– Celem koncertu jest nie tylko pokazanie się zespołu, ale również pomoc innym, którą umożliwia nam Caritas i ich akcja charytatywna, polegająca na zbieraniu produktów żywnościowych dla potrzebujących w ramach akcji „Tak! Pomagam”. Zatem w imię charytatywnego charakteru koncertu, produkty o długim terminie przydatności oraz spełniające kryteria akcji będą stanowiły bilet wstępu – mówi Natalia Chojnacka.
Zespół szykuje na dwugodzinny konkurs moc przebojów, od Elvisa Presleya poczynając, na sannah i Dawidzie Podsiadło kończąc. Będą oryginalne aranżacje i mashupy, czyli utwory powstałe w wyniku połączenia kilku piosenek. Na finał niespodzianka taneczna.
/asz/
Poprzedni artykułDepilacja laserowa może być skuteczniejsza
Następny artykułŚwidnickie Czwartki Lekkoatletyczne – czas na finał