Strona główna 0_Slider Będą strzyc i tatuować w szczytnym celu. Wspierają zbiórkę na rzecz 11-letniej...

Będą strzyc i tatuować w szczytnym celu. Wspierają zbiórkę na rzecz 11-letniej Uli

0

Świdniccy mistrzowie nożyczek oraz artyści tatuażu postanowili połączyć swoje siły, aby nagłośnić oraz wspomóc zbiórkę prowadzoną na rzecz 11-latka Uli Świtalskiej, która choruje na dziecięce porażenie mózgowe i autyzm. Akcja „Strzyżemy i Dziaramy dla Uli” odbędzie się już za dwa tygodnie.

Wydarzenie organizowane jest przez lokalne przedsiębiorstwa barbershop „Redbarbers” i studio tatuażu „Dziary i Gitary” w dniu 10 grudnia 2022 roku w godzinach od 10.00 do 18.00 w lokalu przy ul. Zamkowej 1/1D w Świdnicy. Cały dochód ze zbiórki (strzyżeń i tatuażów) przeznaczony będzie dla Uli – mówi Roger Konarski z Red Barbers.

Strzyżenia będą odbywały się w systemie walk-in – ludzie przychodzą bez zapisów i decyduje kolejność przyjścia. Tatuowanie będzie odbywało się na podstawie uprzednich zapisów. Dostępne projekty tatuażów, które będą wykonywane w dniu akcji udostępnione, są udostępnione na social mediach studia tatuażu – wyjaśnia.

Informacje o możliwości wsparcia Urszuli Świtalskiej dostępne są na stronie internetowej Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, której 11-latka jest podopieczną. Strony społecznościowe organizatorów akcji: „Dziary i Gitary”, „Red Barbers”.

/opr. mn/

Poprzedni artykułNie daj się okraść. Policja apeluje do działkowców przed zimą
Następny artykułGmina Świdnica. Zamówiono pierwszą partię węgla dla mieszkańców