Strona główna 0_Slider Szampańska zabawa z operetką, musicalem i tańcem. Wygraj zaproszenie na sylwestrowy koncert!...

Szampańska zabawa z operetką, musicalem i tańcem. Wygraj zaproszenie na sylwestrowy koncert! [KONKURS]

0

Piękne głosy, wspaniałe tańce, bajeczne stylowe kostiumy, humor, wdzięk, wyjątkowa muzykalność,  niespotykany temperament sceniczny, znakomity kontakt z publicznością a także bogaty repertuar.  To wszystko zapewnią publiczności artyści Wrocławskich Scen Muzycznych w ponad 100-minutowym występie. Niezapomniany Sylwestrowy Koncert Operetki, Musicalu i Tańca przepełniony szampańską zabawą zaplanowano 31 grudnia o godz. 20.00 w sali teatru miejskiego.

Największe operetkowe, musicalowe, taneczne i instrumentalne hity w mistrzowskim wykonają artyści odnoszący sukcesy w Australii, USA i wszystkich krajach Europy. W programie koncertu m.in. „Usta milczą dusza śpiewa”, „Wielka sława to żart”, „Czardasz” Sylvy, „Brunetki blondynki”, „Przetańczyć całą noc”, „Tango Milonga”, „Czardasz” Montiego, „Odgłosy Wiosny”, „Marsz Radeckiego” i wiele innych wspaniałych utworów. Nie zabraknie też muzycznych toastów na powitanie Nowego Roku i tańca.

Wykonawcy:
Dorota Ujda-Jankiewicz (sopran)
Andrzej Jankiewicz (tenor)
Anna Jankiewicz „Alshira” (taniec)

Trio  Instrumentalne w składzie:
Tomasz Stocki (skrzypce, aranżacja utworów)
Wiktor Szymajda (fortepian)
Gustaw Bachorz (klarnet)

Realizacja:
Prowadzenie koncertu: Andrzej Jankiewicz
Scenariusz i reżyseria: Dorota Ujda-Jankiewicz
Choreografia:  Anna Jankiewicz

Sylwestrowy Koncert Operetki, Musicalu i Tańca rozpocznie się 31 grudnia 2021 o godz. 20.00 w teatrze miejskim w Świdnicy.

Cena biletów: Normalne – 90 zł.  Ulgowe – 80 zł (dla emerytów, rencistów, uczniów, studentów i grup pow. 10 osób)
Sprzedaż biletów: Sekretariat Świdnickiego Ośrodka Kultury – Rynek 43, boczne wejście (pn.- pt. godz. 8.00 -16.00),
Galeria Fotografii, Rynek 44 (w godzinach otwarcia galerii: wt.- pt. godz. 14.00 -18.00,
sob. 12.00–16.00) oraz on-line: www.sok.com.pl  oraz  kupbilecik.pl

Organizator zastrzega sobie prawo dokonania zmian w programie koncertu i/lub składzie zespołu. Podczas koncertu obowiązuje zakaz fotografowania i rejestrowania.

Wygraj zaproszenie na sylwestrowy koncert!
Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na sylwestrowy koncert w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „KONCERT” na adres [email protected] do 16 grudnia do godz. 10.00. W wiadomości należy napisać – Twoje wyjątkowe wspomnienie z sylwestra (napisz w kilku zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/Materiały organizatora/

Poprzedni artykułNajlepsze kierunki na wakacje na Karaibach
Następny artykułZnaleziono telefon