Strona główna Sport Piłka ręczna Startuje 11. edycja Świdnica Cup

Startuje 11. edycja Świdnica Cup [OBSADA/TERMINARZE]

0

12 zespołów z całej Polski stanie na starcie jedenastej edycji Festiwalu Piłki Ręcznej Świdnica Cup. Tym razem turniej odbędzie się w dwóch halach i w dwóch kategoriach wiekowych – chłopców i juniorów młodszych. Do hali sportowo-widowiskowej im. Haliny Aszkiełowicz-Wojno przy ulicy Galla Anonima 1a i sali przy SP 105 przy ulicy Saperów 27a zapraszamy od piątku do niedzieli (25-27 listopada).

Zwykle Świdnica Cup odbywał się na przełomie sierpnia i września. Tegoroczna listopadowa data turnieju i uszczuplenie zawodów do dwóch kategorii wiekowych związana jest z mniejszą dostępnością miejsc noclegowych w Świdnicy z powodu zajęcia ich przez uchodźców wojennych z Ukrainy. W hali przy SP 105 (ul. Saperów) zagrają chłopcy, natomiast juniorzy młodsi rywalizować będą na Zawiszowie w hali sportowo-widowiskowej im. Haliny Aszkiełowicz-Wojno (ul. Galla Anonima).

W turnieju chłopców wystąpi siedem zespołów: ŚKPR Świdnica, Siódemka Miedź Legnica, Victoria Świebodzice, Akademia Handballu Kępno, PSP 1 Grodków, Chrobry Żórawina ’11 i Chrobry Żórawina ’12. W turnieju juniorów młodszych zagra pięć drużyn: ŚKPR Świdnica, Gwardia Opole, Orzeł Opole, Real Astromal Leszno i Śląsk Wrocław.

Terminarz – chłopcy: https://skprswidnica.pl/download/swidnicacup2022ch.pdf

Terminarz – juniorzy młodsi: https://skprswidnica.pl/download/swidnicacup2022jm.pdf

/ŚKPR/

Poprzedni artykułŚwięto honorowych dawców krwi. RCKiK składa życzenia i podziękowania. „Nie da się wyrazić słowami ogromu dobra, które czynicie”
Następny artykułŚwidnica wybrała firmy, które zajmą się sprzedażą węgla po preferencyjnych cenach