Strona główna 0_Slider Spektakl komediowy „Żona do adopcji” wkrótce w Strzegomiu

Spektakl komediowy „Żona do adopcji” wkrótce w Strzegomiu [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Kultowa komedia, w której w role małżeństwa wcielili się polscy aktorzy filmowi, telewizyjni i teatralni – Olga Borys oraz Jakub Wons – już wkrótce w Strzegomiu. Spektakl „Żona do Adopcji” zaplanowano 13 listopada. Zabawny wieczór gwarantowany! Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa podwójne zaproszenia na to przedstawienie w doborowej obsadzie. Kto je otrzymał?

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czas do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć – zapowiada spektakl organizator.

Komedię „Żona do adopcji” z doborową obsadą – Olga Borys, Marek Pituch i Jakub Wons –zobaczymy w Strzegomskim Centrum Kultury – 13 listopada. Spektakl zaplanowany został na godz. 17.00. Bilety w cenie – 75 zł – do nabycia na stronie – www.kupbilecik.pl

Link do wydarzenia – TUTAJ.
Organizator – Stacja Art – Impresariat Artystyczny

Kto wygrał bilety na spektakl w Strzegomiu?

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa podwójne zaproszenia na spektakl „Żona do adopcji” w Strzegomiu. By wziąć udział w konkursie należało w zgłoszeniu mailowym napisać – Dlaczego chciałbyś/chciałabyś wybrać się na ten spektakl? (wyjaśnij w kilku zdaniach). Najciekawsze odpowiedzi nagrodziło jury konkursowe. Po jednym podwójnym zaproszeniu otrzymali – Natalia Adamczyk oraz Bartek Jankowicz. Gratulacje!

Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ.

/oprac. red./
/Materiały organizatora/

Poprzedni artykułNie płaci alimentów. Poszukiwana listem gończym
Następny artykułCOVID-19. Najnowsze dane ministerstwa zdrowia