Strona główna 0_Slider Kolorowe, balonowe widowisko dla całej rodziny już za tydzień w Świdnicy

Kolorowe, balonowe widowisko dla całej rodziny już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, może nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy? Interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny powraca do Świdnicy. Funny Balls Show zaplanowano 15 listopada. Dla naszych czytelników mieliśmy dwa podwójne zaproszenia na to bajeczne przedstawienie. Kto je otrzymał?

Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje. W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Szarla, księżniczki Szarlotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkudziesięciu błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie. Oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy, w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 70 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej  – zapowiada organizator.

Funny Balls Show – bajeczne widowisko teatralne, w którym zobaczycie setki, a może nawet tysiące balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach!

Agencja koncertowa „Pan Koncert” zaprasza na międzynarodowe widowisko dla dużych i małych „Funny Balls Show”, w którym spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością! Tu dzieją się rzeczy niezwykłe, tu radość nie schodzi z dziecięcych twarzy! Przybywajcie więc do magicznej Balonolandii!

Kolorowy spektakl „Funny Balls Show” będzie grany 15 listopada dwukrotnie o godz. 10.30 (dla szkół i przedszkoli – rezerwacja) oraz o godz. 18.00 (dla rodzin). Interaktywny spektakl odbędzie się w auli widowiskowej, I LO im. Jana Kasprowicza w Świdnicy.

UWAGA:

  • Czas trwania spektaklu: 70 minut
  • Dzieci do 2,5 roku życia nie potrzebują biletu – siedzą na kolanach rodzica

Więcej informacji oraz bilety dostępne są na: https://pankoncert.pl/balonoweshow/

Kto wygral zaproszenia na „Funny Balls Show” w Świdnicy?
Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa podwójne zaproszenia na balonowe widowisko w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie wystarczyło w zgłoszeniu mailowym napisać – Co najmniej trzy pomysły na wykorzystanie balonów. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Po jednym podwójnym zaproszeniu otrzymali – Dominika Plizga oraz Justyna Michalska-Skornóg. Gratulujemy!.

Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ.

/oprac. red./
/Materiały – organizatora/

Poprzedni artykułCzy jeden serwis obiadowy jest wystarczający?
Następny artykułNajnowsze dane resortu zdrowia o zakażeniach