Strona główna 0_Slider Kino objazdowe zawita do Świebodzic. Wśród premier „Listy do M.5” i inne...

Kino objazdowe zawita do Świebodzic. Wśród premier „Listy do M.5” i inne filmowe nowości [KONKURS]

0

Na profesjonalnych ekranach kinowych i w oprawie filmowej czerwonego dywanu będzie można obejrzeć tegoroczny świąteczny polski hit „Listy do M.5”, ale też bajkową animację „Kopciuszek i kamień życia”, wielokrotnie nagradzany „Johnny” oraz wzruszający dokument „Ania”. Premiery i nowości filmowe wyświetlane będą już 23 listopada w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach w ramach Bezgotówkowego Kina Objazdowego.

Ruszyła pilotażowa edycja Bezgotówkowego Kina Objazdowego. To ogólnopolska akcja pod hasłem „Żyj filmowo, płać bezgotówkowo!” – realizowana we współpracy z Fundacją Polska Bezgotówkowa. Oprócz Świebodzic na filmowej trasie po Polsce znalazły się – Orneta, Korsze, Biała Piska, Łęczna, Piwniczna Zdrój, Głogów Małopolski, Ropczyce, Sędziszów, Łaziska Górne, Lędziny, Pyskowice, Kalety, Boguszów Gorce i Chocianów. W każdej miejscowości seanse filmowe dla różnych grup wiekowych będą się odbywać od rana do wieczora.

Mieszkańcy będą mogli obejrzeć na dużym ekranie najnowsze premiery kinowe. W repertuarze znajdzie się m.in. najbardziej wyczekiwany film tego roku, kontynuacja kultowej świątecznej serii z plejadą polskich gwiazd, czyli „Listy do M.5”, obsypany nagrodami „Johnny” – historia życia księdza Kaczkowskiego oraz „Ania” – wzruszający dokument o wyjątkowej, uwielbianej przez miliony Polaków, Annie Przybylskiej. Ponadto na ekranie pojawią się także wyjątkowe propozycje dla najmłodszych – a wśród nich m.in. bajka „Kopciuszek i kamień życia”.

Na miłośników kina czekają atrakcyjne ceny biletów, rabaty dla grup zorganizowanych oraz zniżki dla studentów i seniorów to tylko niektóre benefity. Organizatorzy przewidzieli również specjalne korzyści dla widzów kupujących bilety przy użyciu karty, telefonu lub przez internet, zarówno w przedsprzedaży, jak i w kasie przed seansem. Wszyscy, którzy zapłacą za bilety na seanse weekendowe lub popołudniowe bezgotówkowo, otrzymają bezpłatnie popcorn, nieodłączny element kinowych emocji.

W ramach pilotażu wszyscy widzowie Bezgotówkowego Kina Objazdowego będą mogli zapoznać się z także materiałami z zakresu płatności bezgotówkowych. Fundacja Polska Bezgotówkowa prowadzi bowiem szeroko zakrojone działania edukacyjne z zakresu promocji innowacyjnych form płatności zarówno wśród przedsiębiorców, jak i konsumentów. Dodatkowo, przed ośrodkami kultury pojawi się specjalny kamper, a w nim mobilne biuro Fundacji Polska Bezgotówkowa, w którym będzie można uzyskać profesjonalne informacje w zakresie płatności bezgotówkowych oraz dowiedzieć się, jakie programy wsparcia dla przedsiębiorców realizuje Fundacja.

Ceny biletów: normalne 18 zł, ulgowe 16 zł, grupowe 14 zł
Bilety do kupienia na stronie www.FilmowoBezgotowkowo.pl

Więcej informacji o Fundacji na: www.PolskaBezgotowkowa.pl i www.GotowiBezgotowkowi.pl oraz na Facebooku @FilmowoBezgotowkowo

Wygraj zaproszenia do objazdowego kina w Świebodzicach!
Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia na seanse Bezgotówkowego Kina Objazdowego w Świebodzicach oraz popcorn. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „KINO” na adres [email protected] do 21 listopada do godz. 10.00. W wiadomości należy napisać – Na który film w ramach Bezgotówkowego Kina Objazdowego w Świebodzicach chciałbyś/chciałabyś się wybrać? (wyjaśnij w kilku zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/oprac. red./
/Materiały organizatora/

Poprzedni artykułMichał Bajor nie wystąpi jutro w Świdnicy [ZMIANA TERMINU]
Następny artykułAmerican dream – dlaczego warto wybrać się na wakacje do Kalifornii