Strona główna 0_Slider Kino objazdowe jutro zawita do Świebodzic. Wśród premier „Listy do M.5” i...

Kino objazdowe jutro zawita do Świebodzic. Wśród premier „Listy do M.5” i inne filmowe nowości [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Na profesjonalnych ekranach kinowych i w oprawie filmowej czerwonego dywanu będzie można obejrzeć tegoroczny świąteczny polski hit „Listy do M.5”, ale też bajkową animację „Kopciuszek i kamień życia”, wielokrotnie nagradzany „Johnny” oraz wzruszający dokument „Ania”. Premiery i nowości filmowe wyświetlane będą już 23 listopada w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach w ramach Bezgotówkowego Kina Objazdowego. Dla naszych Czytelników mieliśmy trzy podwójne zaproszenia na dowolne seanse w Świebodzicach – w zestawie z popcornem. Kto je otrzymał?

Ruszyła pilotażowa edycja Bezgotówkowego Kina Objazdowego. To ogólnopolska akcja pod hasłem „Żyj filmowo, płać bezgotówkowo!” – realizowana we współpracy z Fundacją Polska Bezgotówkowa. Oprócz Świebodzic na filmowej trasie po Polsce znalazły się – Orneta, Korsze, Biała Piska, Łęczna, Piwniczna Zdrój, Głogów Małopolski, Ropczyce, Sędziszów, Łaziska Górne, Lędziny, Pyskowice, Kalety, Boguszów Gorce i Chocianów. W każdej miejscowości seanse filmowe dla różnych grup wiekowych będą się odbywać od rana do wieczora.

Mieszkańcy będą mogli obejrzeć na dużym ekranie najnowsze premiery kinowe. W repertuarze znajdzie się m.in. najbardziej wyczekiwany film tego roku, kontynuacja kultowej świątecznej serii z plejadą polskich gwiazd, czyli „Listy do M.5”, obsypany nagrodami „Johnny” – historia życia księdza Kaczkowskiego oraz „Ania” – wzruszający dokument o wyjątkowej, uwielbianej przez miliony Polaków, Annie Przybylskiej. Ponadto na ekranie pojawią się także wyjątkowe propozycje dla najmłodszych – a wśród nich m.in. bajka „Kopciuszek i kamień życia”.

Na miłośników kina czekają atrakcyjne ceny biletów, rabaty dla grup zorganizowanych oraz zniżki dla studentów i seniorów to tylko niektóre benefity. Organizatorzy przewidzieli również specjalne korzyści dla widzów kupujących bilety przy użyciu karty, telefonu lub przez internet, zarówno w przedsprzedaży, jak i w kasie przed seansem. Wszyscy, którzy zapłacą za bilety na seanse weekendowe lub popołudniowe bezgotówkowo, otrzymają bezpłatnie popcorn, nieodłączny element kinowych emocji.

W ramach pilotażu wszyscy widzowie Bezgotówkowego Kina Objazdowego będą mogli zapoznać się z także materiałami z zakresu płatności bezgotówkowych. Fundacja Polska Bezgotówkowa prowadzi bowiem szeroko zakrojone działania edukacyjne z zakresu promocji innowacyjnych form płatności zarówno wśród przedsiębiorców, jak i konsumentów. Dodatkowo, przed ośrodkami kultury pojawi się specjalny kamper, a w nim mobilne biuro Fundacji Polska Bezgotówkowa, w którym będzie można uzyskać profesjonalne informacje w zakresie płatności bezgotówkowych oraz dowiedzieć się, jakie programy wsparcia dla przedsiębiorców realizuje Fundacja.

Ceny biletów: normalne 18 zł, ulgowe 16 zł, grupowe 14 zł
Repertuar i bilety do kupienia na stronie www.FilmowoBezgotowkowo.pl

Więcej informacji o Fundacji na: www.PolskaBezgotowkowa.pl i www.GotowiBezgotowkowi.pl oraz na Facebooku @FilmowoBezgotowkowo

Kto wygrał zaproszenia do objazdowego kina w Świebodzicach?
Dla naszych Czytelników mieliśmy trzy podwójne zaproszenia na seanse Bezgotówkowego Kina Objazdowego w Świebodzicach oraz popcorn. By wziąć udział w konkursie wystarczyło w przesłanym do nas mailu napisać – Na który film w ramach Bezgotówkowego Kina Objazdowego w Świebodzicach chciałbyś/chciałabyś się wybrać? (wyjaśnij w kilku zdaniach). Najciekawsze odpowiedzi nagrodziło jury konkursowe. Po jednym podwójnym zaproszeniu w zestawie z popcornem otrzymały – Dagmara Jawień, Paulina Konieczna i Magdalena Brzozowska. Gratulujemy!

Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ.

/oprac. red./
/Materiały organizatora/

Poprzedni artykułDlaczego warto pojechać na wczasy do Irlandii
Następny artykułMontują świąteczne iluminacje. Z powodu oszczędności zrezygnowano z części ozdób [FOTO]