Strona główna 0_Slider IV Marconi Indoor Triathlon już w sobotę! Kto wygrał pakiet startowy?

IV Marconi Indoor Triathlon już w sobotę! Kto wygrał pakiet startowy? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

W sobotę, 19 listopada już po raz czwarty na basenie krytym przy ul. Równej w Świdnicy odbędzie się nietypowa forma zawodów triathlonowych pod hasłem Marconi Indoor Triathlon. Uczestnicy będą musieli zmagać się z następującymi konkurencjami: pływaniem w basenie, jazdą na rowerze stacjonarnym oraz biegiem na bieżni. Dla naszych Czytelników mieliśmy do wygrania dwa pakiety startowe!Kto je otrzymał?

Triathlon pod dachem to wciąż nowa odmiana formuły rozgrywania tej wszechstronnej dyscypliny sportowej, która budzi coraz większe zainteresowanie wśród „Ironmanów”. Plan na zmęczenie i wzajemną rywalizację zawodników jest prosty: 10 minut pływania, następnie 20 minut na rowerze i na deser 15 minut biegu. Przepłynięty dystans będzie mnożony przez cztery, a bieg na bieżni przez dwa. Wygra ten zawodnik, który uzyska najdłuższy dystans w zsumowanym z trzech dyscyplin czasie – 45 minut. Organizatorem zawodów jest klub sportowy Żelazna Świdnica przy wsparciu sponsora tytularnego GRUPY MARCONI, firm – Marconi Medica oraz Marconi Usługi, a także Miasta Świdnica i Powiatu Świdnickiego.

Dla chętnych, którzy chcą zdobyć nowe doświadczenia sportowe i spróbować swoich sił w rywalizacji podajemy link do zapisów: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=7266

Bieżące informacje można znaleźć na profilu FB organizatora: https://www.facebook.com/MarconiIndoorTriathlonSwidnica

Kto wygrał pakiet startowy na IV Marconi Indoor Triathlon?
Dla naszych Czytelników mieliśmy do wygrania 2 pakiety startowe na Marconi Indoor Triathlon 2022. By wziąć udział w konkursie wystarczyło w zgłoszeniu mailowym napisać: dlaczego chciałbyś/chciałbyś wziąć udział w zawodach? (wyjaśnij w kilku zdaniach). Najciekawsze odpowiedzi nagrodziło jury konkursowe. Pakiety startowe otrzymali – Katarzyna Gajda oraz Mateusz Łuczkowski. Gratulujemy!

Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ.

/red./

Poprzedni artykułZacięta walka pod tablicami [FOTO]
Następny artykułGmina Żarów. Tworzą nowe miejsce wypoczynku i rekreacji dla dzieci oraz dorosłych [FOTO]