Strona główna 0_Slider Gramy z Piastem Żmigród

Gramy z Piastem Żmigród [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica podejmują na swoim terenie ekipę wicelidera tabeli – Piast Żmigród. Start spotkania o godz. 13.30, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład świdniczan: Kot, Sowa, Salamon, Paszkowski, Moskwa, Filipczak, Białasik, Orzechowski, Traczyk, Wojciechowski, Karbowiak.

Zawody prowadzi trójka arbitrów z KS Wrocław, jako główny Bartosz Terka.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

5′ – spokojny początek meczu – typowe szachy i badanie sił.

6′ – akcja żmigrodzian – wybijamy futbolówkę na rzut rożny.

8′ – gra nieco więcej toczy się na połowie gospodarz, ale bez realnego zagrożenia dla naszej bramki.

10′ – świetna wrzutka Moskwy do Karbowiaka – nasz zawodnik trąca piłkę, ale skutecznie interweniuje Zabielski.

12′ – w pole karne wbiega rozpędzony Traczyk, dobrze interweniuje jednak golkiper.

17′ – niezły moment świdnickiej drużyny – akcje coraz częściej przenoszą się na połowę rywali.

19′ – Chouwer – żółta kartka.

20′ – Sowa wrzuca piłkę w pole karne z rzutu wolnego – bez większego efektu.

20′ – szybka kontra przeciwników – dość przypadkowo zawodnik gości utrzymuje się w polu karnym przy piłce. Po jego uderzenie próbując wybijać futbolówkę pakujemy ją we własnej sieci – jest 1:0 dla Piasta!!!

26′ – dobra akcja Karbowiaka – faulowany po lewej stronie boiska i będziemy mieć rzut wolny.

28′ – Traczyk – żółta kartka.

30′ – bardzo dobry moment świdniczan – dość mocno zamykamy gości na własnej połowie.

32′ – dwa rzuty rożne dla świdniczan – bez efektu. Pewnie futbolówkę łapie bramkarz Piasta.

36′ – goście dorzucają piłkę w naszą szesnastkę – dobrze spisuje się Kot.

41′ – cały czas bardzo mądrze i pewnie przesuwają się w defensywie przeciwnicy.

42′ – zamieszanie w polu karnym Piasta – nasza próba niestety zablokowana.

44′ – Białasik – żółta kartka.

45′ – koniec pierwszej połowy – przegrywamy 0:1

46′ – rozpoczynamy drugą połowę.

47′ – wrzucamy piłkę w pole karne, dochodzimy do pozycji strzeleckiej, ale ta główka niedokładna.

50′ – bardzo dobra okazja gospodarzy – Karbowiak z linii 16. metra uderza niestety wprost w Zabielskiego.

53′ – z woleja próbuje uderzać Białasik – jak mocno, tak również i niedokładnie.

56′ – niemalże od samego początku drugiej połowy więcej inicjatywy mają miejscowi – nie przekłada się to jednak na poważniejsze zagrożenie dla bramki Piasta.

59′ – z dystansu uderza Moskwa – piłka mija światło bramki.

62′ – Orzechowski dopada do piłki w polu karnym – uderza niedokładnie!

64′ – Majbroda – żółta kartka.

68′ – znów daje o sobie znać Orzechowski – mocne uderzenie z ponad 20 metrów – piłka niewiele, ale jednak mija spojenie słupka z poprzeczką.

71′ – bardzo blisko wyrównującego gola świdniczanie – uderzenie Wojciechowskiego zablokowane.

74′ – dośrodkowujemy z rzutu rożnego – bez zagrożenia.

75′ – cały czas mamy w drugiej części gry zdecydowaną przewagę, ale wynik nie ulega zmianie. Kolejne uderzenie Wojciechowskiego wychodzi poza pole gry po nodze przeciwnika.

76′ – Dyś zmienia Karbowiaka.

77′ – bardzo mocne uderzenie gospodarzy z dystansu – niestety tylko boczna siatka.

78′ – rywale szanują coraz wyraźniej czas, licząc na dowiezienie korzystnego rezultatu.

79′ – goście ruszają z kontrą – uderzenie niedokładne.

80′ – Ilski wchodzi na boisko za Białasika.

82′ – w polu karnym Piasta przewrócony Sowa – sędzia nie decyduje się na podyktowanie jedenastki.

83′ – Filipczak uderza z dystansu bardzo niedokładnie. Biało-zieloni kontynuują zdecydowaną ofensywę.

84′ – żmigrodzianie całkowicie zamknięci na 40. metrze – jedynie hokejowe wybicia rywali na uwolnienie.

85′ – nasze starania przynoszą efekt – najwięcej zimnej krwi w polu karnym przyjezdnych zachowuje Wojciechowski i strzela na 1:1!!!

87′ – Olikiewicz – żółta kartka.

89′ – gościom wróciła chęć do gry w piłkę – dośrodkowanie w nasze pole karne – interweniuje Kot.

90′ – Wojciechowski – żółta kartka. piasta

90+’ – rzut rożny dla świdniczan – z problemami, ale jednak skutecznie piłkę łapie bramkarz Piasta.

90+’ – efektowny rajd Orzechowskiego w polu karnym zatrzymany na trzecim graczu Piasta…

90+’ – mamy sporo szczęścia – spore zamieszanie w naszym polu karnym – piłka ociera się o poprzeczką!

koniec meczu – remis 1:1!

Poprzedni artykułNalewki, sery, warzywa i owoce. Pachnący jesienią Targ Ziemi w Kraskowie [FOTO]
Następny artykułWygraj pakiet startowy na IV Marconi Indoor Triathlon! [KONKURS]