Strona główna Artykuł sponsorowany „Chłopiec z brzytwą” pojawił się w Świdnicy. Zaprasza na cięcia męskie w...

„Chłopiec z brzytwą” pojawił się w Świdnicy. Zaprasza na cięcia męskie w najlepszym wydaniu [FOTO]

0

Dla wielu mężczyzn fryzura jest ważnym elementem określającym ich styl i charakter. Trzeba też przyznać, że cięcia męskie bywają naprawdę wielkim wyzwaniem. Jednakże bez obaw – w Świdnicy powstał Barber Shop „Chłopiec z brzytwą” jakiego jeszcze nie widzieliście. Salon fryzjerski, barberski mieści się przy ul. Długiej 26.

Odwiedzając nas przekonacie się, iż jest on kolebką wyszukanej i wyrafinowanej sztuki fryzjerskiej, a pracujący tu barberzy z pewnością urzeczywistnią Wasze marzenia o idealnej fryzurze i zaroście – zauważa Jakub Dymel, właściciel Barber Shop „Chłopiec z brzytwą”.

Ktoś kiedyś powiedział, że życie to sztuka wyboru. Ja miałem szczęście, ponieważ nad wyborem swojej drogi życiowej nie musiałem się długo zastanawiać. Fryzjerstwo to moja pasja i miłość. Pierwsze amatorskie strzyżenie wykonałem mając zaledwie 11 lat. Moje pierwsze fryzury powstawały na głowach najbliższej rodziny i przyjaciół – opowiada.

Kreator męskiego wizerunku swoją pasję rozwijał w możliwie najszerszym spektrum, pracując w różnych znanych salonach fryzjerskich i barberskich zarówno w Polsce, jak i za granicą. – Według mnie to nie jest zwykła praca, to sztuka i talent, która wymaga ciągłego szlifu, dlatego wciąż się uczę i poznaję najnowsze trendy i tajniki – przyznaje.

Niedawno otworzył tez swój salon w Świdnicy – Barber Shop „Chłopiec z brzytwą”. Ja i mój Zespół wierzymy, że fryzjerstwo oraz barberstwo nie polega tylko na stylizowaniu, czy dopasowywaniu fryzur i zarostu do konkretnej osoby. Na nasz zawód składa się dużo więcej elementów, dlatego podczas odwiedzin w naszym salonie możecie liczyć na wspólne pogawędki przy „kawie” oraz na praktyczne porady w kwestii doboru fryzury – wyjaśnia.

Zapraszamy Was serdecznie do odwiedzenia salonu Chłopiec z brzytwą Barber Shop mieszczącego się przy ul. Długiej 26 w Świdnicy – dodaje właściciel salonu wraz z zespołem.

Do „Chłopca z brzytwą” zapisać się można m.in. przez https://booksy.com/pl-pl/150596_chlopiec-z-brzytwa-barbershop_barber-shop_15319_swidnica

/oprac. AN/
/materiały – Barber Shop „Chłopiec z brzytwą”/

Poprzedni artykułDlaczego warto pojechać do Turcji? Oto kilka powodów!
Następny artykułCoraz bliżej premiery filmu „Avatar: Istota wody”. Najnowsze dzieło Camerona ma być widowiskowe i wyjątkowo długie [KONKURS]