Strona główna 0_Slider Straszenie w szczytnym celu! Strażacy z OSP i sołectwo Marcinowice zapraszają do...

Straszenie w szczytnym celu! Strażacy z OSP i sołectwo Marcinowice zapraszają do remizy

0

Będzie konkurs na najlepszy kostium halloweenowy, zwiedzanie remizy i kiermasz. Strażacy z OSP w Marcinowicach i sołectwo Marcinowice zapraszają już w najbliższą niedzielę, 30 października o godzinie 14:00 na charytatywne spotkanie z duchami w tle. Celem jest wsparcie leczenia chorego syna jednego z druhów.

Podczas spotkania strażacy zapraszają na jesienną sesję zdjęciową z motywem halloween, którą wykona Piotr Romanowicz, kiermasz książek i zwiedzenie remizy. Oczywiście mile widziane kostiumy wszelkich strasznych postaci!

Akcja ma zachęcić do wsparcia leczenia Filipa, syna jednego ze strażaków.

W maju tego roku u chłopca została zdiagnozowana zaćma lewego oka, która do 6 października urosła do takiego rozmiaru, że zajmuje 95% soczewki. 19 października na konsultacji w klinice okulistycznej, rodzice Filipa dowiedzieli się, że zabieg musi być zrobiony jak najszybciej. W tym samym dniu lekarz wyznaczył termin operacji na 8 listopada. Koszt operacji to około 10 000 zł, bez kosztów pooperacyjnych. Sam zabieg nie jest refundowany. Datki już teraz można wpłacać na zrzutka.pl

/opr. red./

Poprzedni artykułO punkty walczyły dziecięco-młodzieżowe świdnickie ekipy
Następny artykułJaka torba sportowa na trening?