Strona główna Sport Pływanie Pływacy Rekina na pomoc Antosiowi!

Pływacy Rekina na pomoc Antosiowi!

0

Już w najbliższą sobotę, 29 października Klub Sportowy Rekin Świebodzice będzie organizatorem charytatywnej i szlachetnej akcji pod hasłem „Popłyń z nami dla Antosia”. Pływacka sztafeta pomocy dla Antosia będzie miała miejsce na terenie Wodnego Centrum Rekreacji w Świebodzicach, ale sporo też będzie się działo przed terenem pływalni. Wszystko by pomóc ciężko choremu i potrzebującemu chłopcu w wieku zaledwie 2 lat!

Program:

Pływalnia WCR
godz. 10:00-12:00 – sztafeta pływacka. Zawodnicy Rekina przychodzą według otrzymanego na adresy e-mail harmonogramu. Pozostałe osoby o dowolnej godzinie.
Biuro sztafety będzie usytuowany w holu pływalni.

Teren zielony przed Wodnym Centrum Rekreacji
godz. 10:15-11:00 mecz palanta: Victoria/Rekin
godz. 11:00 – 11:45 mecz Rekin/reszta świata – zapraszamy również do kibicowania!
godz. 11:15-12:00 gry i zabawy dla najmłodszych (przeciąganie liny, wyścigi sztafety biegowych)

W trakcie wydarzenia kiermasz pysznych ciast. Zapraszamy do wspólnej zabawy – uczestniczymy, kibicujemy i pomagamy!

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”

Antoś Sobecki urodził się z bardzo poważną chorobą serca – HLHS. Jego zdrowie i życie może uratować operacja, której chce podjąć się klinika w Genewie, jednak jej koszt to ponad dwa miliony złotych. Zabieg musi być podzielony na dwa etapy, z których pierwszy kosztuje ponad milion. – Mamy 3 tygodnie na zebranie ponad miliona złotych na pierwszy etap operacji! Musimy być w Genewie jak najszybciej. Antek musi trafić na stół operacyjny teraz! Jego serce dłużej tego nie wytrzyma… – alarmują rodzice chłopca. Z dwóch zbiórek i licznych akcji udało się zebrać już ponad 800 tysięcy złotych. Brakuje jeszcze niespełna 200 tysięcy, by można było opłacić pierwszy etap operacji.

Przesyłamy ponadto aktywny link do zbiórki na rzecz Antosia: https://www.siepomaga.pl/antos-serduszko?fbclid=IwAR22NJp7VAZaRoO0SR42iJFOS6qLPhVUx9oeqHFsWIcwo9AykhkHFh5STMU

Poprzedni artykułStrażnicy kontrolują cmentarze. „Kradzieże zniczy i innych ozdób przybierają niepokojący rozmiar”
Następny artykułZa lewe podłączenia grozi im nawet 5 lat więzienia