Strona główna 0_Slider Patrycja Markowska wystąpiła w Świdnicy. Koncert akustyczny i z klimatem oczarował publiczność...

Patrycja Markowska wystąpiła w Świdnicy. Koncert akustyczny i z klimatem oczarował publiczność [FOTO]

0

Wyjątkową atmosferę w akustycznym brzmieniu stworzyła polska piosenkarka Patrycja Markowska wraz jej rewelacyjnym zespołem muzyków w Świdnicy. Były lubiane przez wokalistkę duety, porywające solówki i niezwykła rockowa energia sceniczna. Od początku świdnicka publiczność żywo reagowała na występ artystki i za tą świetną relację otrzymała podziękowania oraz bisy.

To była udana randka – podziękowała za świetną relację podczas koncertu w Świdnicy Patrycja Markowska. Występ artystki od początku wzbudzał żywe reakcje publiczności – licznie zgromadzonej w Sali Widowiskowej Powiatu Świdnickiego przy I Liceum Ogólnokształcącym w Świdnicy.

Córka lidera grupy Perfect, mająca na koncie własny bogaty dorobek i wyrobioną markę, oczarowywała swoją niezwykłą charyzmą i rockową energią sceniczną. Dała się poznać także z poczucia humoru m.in. z komunikatu o pilnym przeparkowaniu samochodu, który na moment przerwał koncert.

Artystka wystąpiła wraz z zespołem rewelacyjnych muzyków, a towarzyszyli jej – Krzysztof Siewruk – gitara, Marcin Koczot – voc., keyz, djembe, Adek Szczotka bass, Radek Owczarz – perkusja oraz Maciek Mąka – gitara. Wspólnie stworzyli wyjątkową koncertową atmosferę, w której wybrzmiewały akustyczne aranżacje utworów.

Na koncercie nie zabrakło lubianych duetów oraz porywających solówek i popisów wokalnych umiejętności. Piosenkarka zaprezentowała kompozycje z najnowszej płyty „Wilczy pęd”, a także inne znane i lubiane przeboje – jak chociażby „Hallo, hallo”, „Jeszcze raz”, „Drogi kolego” czy „Dzień za dniem”.

Występ Patrycji Markowskiej stanowił prezent dla mieszkańców od powiatu świdnickiego po dwuletniej przerwie od wydarzeń kulturalnych, które nie były organizowane z powodu pandemii koronawirusa.

/Tekst: Agnieszka Nowicka/
/Zdjęcia: Michał Nadolski/

Poprzedni artykułSeniorzy wysłuchali najpiękniejszych arii i duetów. Gminna Senioriada po raz trzeci z operetką [FOTO]
Następny artykułJest pierwszy punkt, choć na premierowe zwycięstwo trzeba jeszcze poczekać…