Strona główna 0_Slider Kolejowa noc grozy. Muzeum w Jaworzynie Śląskiej szykuje zwiedzanie z dreszczykiem

Kolejowa noc grozy. Muzeum w Jaworzynie Śląskiej szykuje zwiedzanie z dreszczykiem

0

Szaleni maszyniści, nawiedzone lokomotywy i tajemniczy pasażerowie. Na niepowtarzalne nocne zwiedzanie z nutką strachu zaprasza Muzeum Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej. Kolejowa przygoda nocy grozy rozpocznie się o godz. 18.00 w sobotę, 29 października. 

Jak co roku w ostatnią październikową sobotę proponujemy Wam inną niż zwykle formę spotkania z zabytkami.
Jednorazowe wieczorne spotkanie z subtelną nutką strachu i dreszczu, ma przedstawić Wam nieznane na co dzień oblicze dawnej techniki. Jako wyjątkowe tło użyjemy opowieści Stefana Grabińskiego. Jego pełne tajemnic, napięcia opowieści, w których pojawiają się szaleni maszyniści, nawiedzone lokomotywy tajemniczy podróżnicy czy też niewyjaśnione wydarzenia mają być przedstawione wraz z naszymi eksponatami w niepowtarzalnej atmosferze dawnej parowozowni. Mamy nadzieję, że wspólnie przeżyjemy przygodę nocy grozy i pozostawi to niezatarte wspomnienia. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność – zapowiada Muzeum Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej.

Demon ruchu, czyli pełne grozy nocne zwiedzanie Muzeum Kolejnictwa zaplanowano 29 października. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18.00. 

Informacje o biletach można uzyskać w Muzeum Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej. Kontakt i szczegóły znaleźć można – TUTAJ.

/oprac. AN/
/Materiały – Muzeum Kolejnictwa w Jaworzynie Śl./

Poprzedni artykułTrzeci rok z rzędu w Pucharze Polski zagramy z Górnikiem [BĘDZIE RELACJA LIVE]
Następny artykułZnamy zwycięzców sztafetowych biegów przełajowych [WYNIKI/FOTO]