Strona główna 0_Slider Dobra opcja to adopcja. Prezenty dla każdego, kto przygarnie zwierzaka

Dobra opcja to adopcja. Prezenty dla każdego, kto przygarnie zwierzaka

0

Smycz albo transporter, do tego próbki karm i vouchery do partnerów akcji dla każdego, kto przygarnie psiaka lub kota. W świdnickim Schronisku dla Bezdomnych zwierząt trwa akcja „Dobra opcja to adopcja”. Na nowe domy czekają podopieczni placówki przy ul. Pogodnej.

– Adopcje w tym okresie są bardzo rzadkie, a pod naszą opieką przebywa około 170 wspaniałych psich i kocich przyjaciół, którzy czekają na swój wymarzony dom. Każdy nasz podopieczny zasługuje na szansę i miłość, dlatego chcemy, aby jak najwięcej z nich znalazło swoje wymarzone domy! – zachęcają pracownicy schroniska. – Od 1 października do końca listopada każda osoba, która zdecyduje się na adopcję, otrzyma prezenty: smycz lub transporter vouchery do naszych partnerów (behawioryści, weterynarz, salon urody dla psów, fotograf) oraz gratisy w postaci smaczków i próbek karm.

Na stronie schroniska prezentowane są wszystkie psy i koty, gotowe do adopcji. Zwierzęta były bacznie obserwowane, więc wiadomo, jaki mają charakter, czy lepiej będą się czuły w domu z ogrodem, czy wystarczy nieduże mieszkanie. Sylwetki przyszłych przyjaciół i zasady adopcji znajdują się na schroniskoswidnica.pl.

/opr. red./

Poprzedni artykułIle zakażeń w województwie, kraju i powiecie?
Następny artykułZrewanżowały się Nysie, wygrały po raz drugi w tym sezonie!