Strona główna 0_Slider Co grają w kinie?

Co grają w kinie? [MULTIKINO – REPERTUAR, PREMIERY]

0

Sprawdź, jakie filmy będzie można obejrzeć w świdnickim Multikinie od 21 do 27 października 2022 roku.

PREMIERY:

BLACK ADAM – PREMIERA 21.10.2022
USA; Akcja/SCI- FI

Po blisko pięciu tysiącleciach obdarzony boskimi mocami Black Adam zostaje uwolniony ze swojego ziemskiego grobowca.

14.30   17.25   20.20 – piątek, sobota, niedziela
15.00   17.45   20.30 – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek

BEJBIS- PREMIERA 21.10.2022
Polska/Włochy; Komedia

Ada i Mikołaj od kilkunastu lat są szczęśliwym małżeństwem. Uprawiają seks częściej niż się kłócą, są rodzicami nad wiek rozgarniętej i czasami bezczelnej piętnastolatki, mają grono bardziej lub mniej wiernych przyjaciół. Słowem polska klasa średnia w średnim wieku. Tę z trudem budowaną i utrzymywaną szczęśliwą konstrukcją poważnie zachwieje nowy członek rodziny. Na skutek wydarzeń pewnej mocno zakrapianej imprezowej nocy, na świat przyjdzie Janek, cudowny, ale zupełnie nieplanowany dar od losu (czyli wpadka). Przyjaciele pukają się w czoła: „1 dziecko + 1 dziecko = 11 dzieci, a nie 2” – mówią, córka jest zaniepokojona pojawieniem się konkurencji, ale Ada i Mikołaj w pocie czoła starają się ogarniać zupełnie nową rodzinną rzeczywistość.

12.15   18.00   20.45 – piątek, sobota, niedziela
13.10   18.10   20.50 – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek

KOPCIUSZEK I KAMIEŃ ŻYCIA- PREMIERA 21.10.2022
USA; Animacja/Komedia/Przygodowy

Kopciuszek wraz z początkującą czarodziejką i dwiema rozgadanymi myszami stawia sobie za punkt honoru, aby odczarować zamienionego w gryzonia księcia Alexa. Niestety żadne magiczne zaklęcia nie chcą odwrócić złego uroku, więc jedynym sposobem na przywrócenie ukochanemu ludzkiej formy jest odnalezienie legendarnego Kamienia Życia. Przyjaciele udają się na pełną przygód, cudów i niebezpieczeństw wyprawę do dalekich krain. Spotkają na swojej drodze zaczarowaną chmurę, chodzące drzewa, gadatliwego dżina, utalentowaną kulinarnie kotkę, pozornie niebezpiecznego niedźwiedzia a także mieszkającą w wielkim pałacu Królową Lasu.

10.00   15.00 – piątek, sobota, niedziela
11.00   15.50 – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek

ORZEŁ. OSTATNI PATROL
Polska; Dramat/Wojenny

Jest rok 1940. Gdy na plażach Dunkierki trwa gorączkowa ewakuacja alianckich żołnierzy, pod powierzchnią morza sunie supernowoczesny polski okręt podwodny ORP „Orzeł”. Doskonale wyszkolona załoga ma na swoim koncie spektakularne sukcesy, w tym brawurową ucieczkę z Tallina i zatopienie niemieckiego transportowca „Rio De Janeiro”. Teraz staje przed tajemniczą i niebezpieczną misją, w trakcie której będzie musiała zmierzyć się z nie tylko z zagrożeniem w postaci min podwodnych, bomb głębinowych, wrogich okrętów i patrolujących teren samolotów, ale również z coraz bardziej napiętą atmosferą na pokładzie. To co wydarzy się w kolejnych dniach przejdzie do historii i napisze legendę najsłynniejszego z polskich okrętów.

12.55 – piątek, sobota, niedziela
13.10 – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek

GDZIE DIABEŁ NIE MOŻE, TAM BABY POŚLE
Polska; Komedia

W czasach, gdy w Polsce półki sklepowe świeciły pustkami, bohaterowie filmu znaleźli sposób na zarabianie ogromnych pieniędzy. Skąd wiedzieli na czym można zrobić biznes? Jak dorobili się w czasach kryzysu? Choć mogłoby się wydawać, że to był męski świat, to prawdziwą głowę do interesów miały kobiety. Dorota, Krysia, Marzena i Sabrina udowadniają starą prawdę, że gdy kobieta o coś walczy, to nigdy się nie poddaje i nikt nie jest w stanie jej zatrzymać.

19.55 – piątek, sobota, niedziela
20.40 – poniedziałek, wtorek, czwartek
21.15 – środa

ANDRE RIEU. NIECH ZNÓW NASTANĄ SZCZĘŚLIWE DNI! – 26.10.2022 godz 18.00

Bilety do nabycia w kasach kina oraz Najpopularniejszy na świecie kinowy show powraca! Nasze czekanie wreszcie dobiegło końca. Po długich dwóch latach André Rieu i jego magiczna Orkiestra Johanna Straussa powracają na piękny rynek Vrijthof w Maastricht, rodzinnym mieście maestra, by znów wystąpić na żywo przed stęsknioną publicznością. Nowy letni koncert będzie nosił znamienny tytuł „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” i – jak to działo się wcześniej – zostanie retransmitowany do kin na całym świecie. Na kolejny show holenderskiego króla walca złożą się nie tylko największe przeboje muzyki klasycznej, ale też evergreeny muzyki popularnej. Oczywiście nie zabraknie błyskotliwych i romantycznych walców. Jak zawsze wystąpią niesamowici goście. Kogo tym razem zaprosi André? Przekonacie się o tym w kinie. Więcej – TUTAJ.

ANIA
Polska; Dokumentalny

Wzruszająca opowieść o popularnej aktorce Annie Przybylskiej.

12.20   18.25   20.35 – piątek, sobota, niedziela
17.40   19.50 – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek

MIŁOŚĆ NA PIERWSZĄ STRONĘ
Polska; Komedia Romantyczna

Ona jest zwykłą dziewczyną z sąsiedztwa, on najlepszą partią Rzeczpospolitej. Podobno przeciwieństwa się przyciągają, ale miłość bywa nieprzewidywalna. Szczególnie, gdy zanadto interesują się nią inne osoby.

15.25 – piątek, sobota, niedziela
15.35 – poniedziałek, wtorek, czwartek

BILET DO RAJU
USA; Komedia Romantyczna

Rozwiedziona para wyrusza w podróż na wyspę Bali, aby odwieść córkę od podjęcie błędnej ich zdaniem decyzji o wyjściu za mąż.

16.00 – piątek, sobota, niedziela
15.15 – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek

MIA I JA. FILM
Niemcy / Australia / Belgia / Indie; Animacja / Familijny / Przygodowy

Wewnątrz magicznej księgi kryje się przejście do innego świata, w którym zwykła dziewczynka może stać się wielką bohaterką.

10.15 – piątek, sobota, niedziela

JOHNNY
Polska; Biograficzny

Oparta na prawdziwej historii opowieść o miłości do świata i drugiego człowieka oraz o tym, że każdy zasługuje na drugą szansę. Gdy Patryk dostaje ją od ks. Jana Kaczkowskiego, nie podejrzewa nawet, jak odmieni to jego życie.

13.20   17.15 – piątek, sobota, niedziela
18.00 – poniedziałek, wtorek, czwartek
15.35 – środa

TEDI I SZMARAGDOWA TABLICA
Hiszpania; Animacja / Przygodowy / Komedia

Największym marzeniem Tediego jest zostać zaakceptowanym przez kolegów archeologów. Kiedy niechcący niszczy egipski sarkofag, ściąga na siebie i swoich przyjaciół klątwę. Uratowanie Mumii, Jeffa i Belzoniego zapoczątkuje pełną akcji przygodę. Wraz z Sarą przemierzy pół świata, aby odwrócić klątwę Szmaragdowej Tablicy.

11.10 – piątek, sobota, niedziela
11.00 – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek

KING: MÓJ PRZYJACIEL LEW
Francja, Belgia; Familijny; od 6 lat; 100 min.

Nastoletnia Inés i jej brat Alex znajdują w domu małe lwiątko, które – jak dowiadują się z wiadomości telewizyjnych – uciekło z lotniska. Niespodziewany gość, któremu nadają imię King, szybko staje się ich najlepszym przyjacielem. Gdy okazuje się, że King jest poszukiwany i grozi mu niebezpieczeństwo, dzieciaki postanawiają pomóc mu wrócić do jego prawdziwego domu.

10.35 – piątek, sobota, niedziela

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na https://multikino.pl/

Przypominamy, że 7 października Cinema3D Świdnica zmieniło się na Multikino Świdnica. Pojawienie się nowych szyldów w świdnickim kinie zapowiadane było od kilku lat. W 2019 roku nowym właścicielem sieci Cinema 3D stał się brytyjski operator kinowy Grupa Vue International, do którego należy Multikino S.A. Więcej szczegółów – TUTAJ.

/Materiały – Multikino/

Poprzedni artykułPo pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie
Następny artykułRozmawiali o wybitnym rzeźbiarzu Johannie Riedlu i jego dziełach w Świdnicy [FOTO]