Strona główna Wydarzenia Żarów Zamontują pamiątkowe płyty na cześć mistrza. „Mały gest z naszej strony i ukłon...

Zamontują pamiątkowe płyty na cześć mistrza. „Mały gest z naszej strony i ukłon dla Pawła Fajdka” [FOTO]

0

Niebawem na terenie Żarowa zainstalowane zostaną okolicznościowe płyty z odciśniętą dłonią Pawła Fajdka, jego autografem oraz wygrawerowanymi datami mistrzostw, w których wziął udział i zdobył miejsca na podium.

Okolicznościowe płyty, które wykonała firma Colorobbia Polska z Żarowskiej Podstrefy Ekonomicznej, kilka dni temu zostały przekazane na ręce burmistrza Żarowa. – Z wielką przyjemnością, wspólnie z Panią sekretarz, odbieramy pamiątkowe płyty z wygrawerowanymi sukcesami Pawła Fajdka naszego mieszkańca i dumy naszej gminy. Dziękujemy firmie Colorobbia Polska z Żarowa za wykonanie tak pięknych i ozdobnych płytek. To był nasz wspólny pomysł, aby uhonorować naszego mistrza. Okolicznościowe płyty zostaną zainstalowane na terenie naszego miasta – dziękował przedstawicielom firmy burmistrz Leszek Michalak.

Jako firma chcemy być jak najbliżej społeczności żarowskiej i stąd taki mały gest z naszej strony i ukłon dla Mistrza Pawła Fajdka. Mamy nadzieję, że będzie to pamiątka, która przetrwa lata. Chcielibyśmy współpracować zarówno z Urzędem Miejskim w Żarowie, jak i lokalnymi instytucjami, które pozwalają młodym osobom się rozwijać. Jest nam bardzo miło, że nasza firma ulokowana jest właśnie w takim miejscu, na terenie gminy Żarów. I cieszymy się, że w naszej gminie jest tylu utalentowanych sportowców, śledzimy ich sukcesy, kariery i ścieżki rozwoju – mówiła Anna Pluta, członek zarządu Colorobbia Polska.

/UM Żarów, opr. mn/

Poprzedni artykułSprężyny naciskowe – właściwości i zastosowanie. Wszystko co musisz wiedzieć!
Następny artykułRzeźby z zawalonej wieży ratuszowej zdobią kwietniki. Po renowacji mają wrócić do Rynku [FOTO]