Strona główna Sport Inne Udane zmagania przy tenisowych stołach

Udane zmagania przy tenisowych stołach [FOTO]

0

Intensywny weekend za młodymi tenisistami stołowymi UKS-u Radunia Tąpadła, którzy rywalizowali podczas Dolnośląskiego Grand Prix w dwóch kategoriach wiekowych (sobota – kadeci rocznik 2008 i młodsi oraz niedziela – juniorzy 2004 i młodsi).

Z pewnością cieszy bardzo duża ilość wygranych pojedynków podczas sobotniej rywalizacji kadetów, gdzie nasza kadra liczyła 6 osób. W zawodach rangi wojewódzkiej zadebiutowała Zuzia Ludkowska. Cieszy fakt, że wprowadzamy na ten poziom kolejną z naszych podopiecznych. Warte zaznaczenia jest również to, iż niektórzy z naszych zawodników rywalizowali i to skutecznie z zawodnikami o 5 lat starszymi – zdradza trener UKS-u Radunia Tąpadła, Michał Drozd.

Poniżej miejsca graczy Radunii w kategorii kadetów:
8. Krzysztof Krajewski
13. Zuzanna Ludkowska
20. Wojciech Szustka
22. Teodor Lisiewicz
29. Wojciech Drozd
31. Dawid Drozd

W niedzielę w kategorii juniorów dwójka naszych reprezentantów rywalizowała w Brzegu Dolnym. Wśród 44 zawodników z całego województwa, ostatecznie zakończyliśmy zmagania na następujących lokatach:
15. Arkadiusz Borek
25. Krzysztof Krajewski

Już w środę nasi adepci rozpoczną rozgrywki VI ligi wrocławskiej z zespołem MKS Rokita Brzeg Dolny. Spotkanie rozpocznie się w Tąpadle o godzinie 18:00. – Zapraszamy kibiców oraz osoby chętne wesprzeć naszą sekcję dziecięco-młodzieżową w formie sprzętowej lub finansowej – dodaje Michał Drozd.

/MDvR/

Poprzedni artykułDwie kamienice odzyskują blask. W tym roku w Świdnicy tylko dofinansowania unijne [FOTO]
Następny artykułZainteresowanie spore, efektów żadnych. Kotki wciąż czekają na domy [FOTO]