Strona główna 0_Slider Licealistka ze Świebodzic w popularnym programie Top Model

Licealistka ze Świebodzic w popularnym programie Top Model

0

Ma 18 lat, delikatną urodę i wdzięk, którym zachwyciła jurorów. Licealistka ze Świebodzic Karolina Kuracińska znalazła się w gronie 13 osób, które będą ze sobą rywalizowały w „Top Model”, popularnym programie stacji TVN.

Screen z programu Top Model w stacji TVN

„Mi się podoba, szlachetna bardzo” – tak na pierwsze wyjście Karoliny podczas castingu zareagował jeden z jurorów, Dawid Woliński. Świebodziczanka nie okazywała tremy i pewnie się zaprezentowała. Ma 18 lat, jest na rok przed maturą, uczy się dwóch języków obcych, francuskiego i niemieckiego. Poproszona, by przedstawiła się właśnie po francusku, zrobiła to równie pewnie i z gracją. – Twój głos po francusku brzmi tak słodko i tak pięknie, i absolutnie powinnaś mówić do ludzi tylko po francusku – zachwycał się juror.

W trzecim odcinku 11 edycji programu jurorzy wybrali 13 osób, które zamieszkają w domu modelek i modeli. Na zwycięzcę programu czeka nagroda pieniężna, kontrakt z agencją model i modeli oraz sesja okładkowa dla czasopisma Glamour. Kolejne odcinki programu można śledzić na antenie TVN w środy, godz. 21.35.

/red./

Poprzedni artykułBardzo udany start ligowych zmagań
Następny artykułPuchar Polski: Efektowne zwycięstwa naszych zespołów [WYNIKI/PARY]