Strona główna 0_Slider Jakie grzyby upolowaliście? Pochwalcie się zbiorami i pięknymi okazami

Jakie grzyby upolowaliście? Pochwalcie się zbiorami i pięknymi okazami [KONKURS]

0

Grzybobranie w pełni także w naszym regionie. W lasach prawdziwy wysyp grzybów i okazja do bardzo udanych zbiorów oraz niezwykle przyjemnego spaceru. Pochwalcie się swoimi upolowanymi pięknymi okazami w naszym konkursie fotograficznym. Do wygrania bilety do świdnickiego kina Cinema3D.

Grzybobranie, Bojanice, 21 września 2022, fot. Dariusz Nowaczyński

Zbieranie grzybów jest jednym z najbardziej lubianych przez Polaków sposobów na spędzanie wolnego czasu. Sezon jest w pełni i lasy zaroiły się od amatorów poszukiwań narodowego przysmaku. Przy okazji grzybobrania warto zachować czujność, a żadnym wstydem nie będzie zabranie ze sobą atlasu grzybów.

Czytelników Swidnica24.pl zachęcamy do nadsyłania zdjęć z tegorocznego grzybobrania. Na najładniejszy okaz czy imponujące zbiory czekać będzie nagroda – bilety do CINEMA 3D w Świdnicy. W puli nagród jest aż 10 zaproszeń na dowolny seans kinowy. Wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną opublikowane w rozstrzygnięciu konkursu.

Fotografie – własnego autorstwa (max. 3) – należy kierować na adres: [email protected] do 30 września do godz. 10.00. Mail zatytułowany „Grzybobranie” musi zawierać imię i nazwisko, miejsce oraz datę wykonania fotografii, a także zgody na – przetwarzanie danych w związku z konkursem, publikację zdjęcia oraz wizerunku osoby (jeśli znajduje się na fotografii) na portalu Swidnica24.pl. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

/red./

Poprzedni artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Ul. Dworcowa
Następny artykułŻarów opanowany przez lekkoatletów. Znamy zwycięzców VII Żarowskich Biegów Strefowych [FOTO]