Strona główna 0_Slider Co grają w kinie?

Co grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA3D]

0

Sprawdź, jakie filmy będzie można obejrzeć w świdnickim CINEMA3D od 16 do 22 września 2022 roku.

PREMIERY:

ZOŁZA – PREMIERA 16.09

Polska; Komedia

Anna to kobieta sukcesu i… niekwestionowana zołza. Jednym skinieniem kreuje gwiazdy, a drugim je unicestwia. Chce być silna i idealna w każdym obszarze, choć nie widzi, że jej życie jest dalekie od świata, który kreuje na ekranie. Kiedy jednak wydaje jej się, że ma wszystko, życie postanawia utrzeć jej nosa. Co z tego wyniknie? Czy Zołza zapanuje nad własnym życiem?

12.20* 13.00 14.35* 15.20 17.20* 17.40 20.00

*seanse tylko w czwartek

GULIWER – PREMIERA 16.09

Ukraina/Cypr; Animacja / Przygodowy

Światowej sławy podróżnik i poszukiwacz przygód Guliwer zostaje ponownie zaproszony do krainy Liliputów, którą wcześniej ocalił przed wrogą flotą sąsiedniego kraju Blefuscu. Dochodzi jednak do nieporozumienia, bowiem mieszkańcy oczekują, że u ich bram stanie olbrzym wielkości solidnego budynku, który samym swoim wyglądem odstraszy każdego wroga. Nic jednak z tego, bowiem Guliwer jest zwyczajnego wzrostu i niczym się w tym względzie nie różni od pozostałych mieszkańców. Rozczarowany król wtrąca przybysza do lochu. Tymczasem niezwyciężona armada Blefuscu pod komendą jej żądnego podbojów dowódcy przygotowuje kolejną inwazję.

11.15* 11.30 13.30* 13.45 15.45* 16.00

*seanse tylko w sobotę

BAJKI Z POLSKI – PORANKI DLA DZIECI 17-18.09

10.00

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

ANDRE RIEU. NIECH ZNÓW NASTANĄ SZCZĘŚLIWE DNI – KONCERT 21.09

Najpopularniejszy na świecie kinowy show powraca! Nasze czekanie wreszcie dobiegło końca. Po długich dwóch latach André Rieu i jego magiczna Orkiestra Johanna Straussa powracają na piękny rynek Vrijthof w Maastricht, rodzinnym mieście maestra, by znów wystąpić na żywo przed stęsknioną publicznością. Nowy letni koncert będzie nosił znamienny tytuł „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” i – jak to działo się wcześniej – zostanie retransmitowany do kin na całym świecie. Na kolejny show holenderskiego króla walca złożą się nie tylko największe przeboje muzyki klasycznej, ale też evergreeny muzyki popularnej.

18.00

TEDI I SZMARAGDOWA TABLICA – POKAZY PRZEDPREMIEROWE 17-18.09
Hiszpania; Animacja / Przygodowy / Komedia

12.30

TRZY TYSIĄCE LAT TĘSKNOTY
USA / Australia; Fantasy / Romans

Zadowolona z życia uczona, spotyka Dżinna, który oferuje jej spełnienie trzech życzeń w zamian za swoją wolność.

15.30* 18.15

*seans tylko w sobotę

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

ORLĘTA. GRODNO’39
Polska; Dramat; od 13 lat; 105 min

„Orlęta. Grodno ‘39” to dramatyczny obraz wojny z sowietami widziany oczami dwunastoletniego chłopca, Leona. W dniu rozpoczęcia roku szkolnego, 1 września 1939 r. budynek jego szkoły zostaje zbombardowany przez niemieckie samoloty. Dla Leosia, Tadka, Eweliny oraz tysięcy polskich dzieci, rozpoczynająca się wojna stanie się szkołą przyspieszonego dojrzewania, konfrontacją z dramatyczną historią pisaną przez dorosłych. 17 września 1939 roku, na mocy porozumień sowiecko-niemieckich, Armia Czerwona wkracza do Polski.
12.20-środa

12.25-czwartek

17.10-piątek, niedziela, poniedziałek i wtorek

18.00-sobota

KING: MÓJ PRZYJACIEL LEW – PREMIERA 09.09.2022
Francja, Belgia; Familijny; od 6 lat; 100 min.

Nastoletnia Inés i jej brat Alex znajdują w domu małe lwiątko, które – jak dowiadują się z wiadomości telewizyjnych – uciekło z lotniska. Niespodziewany gość, któremu nadają imię King, szybko staje się ich najlepszym przyjacielem. Gdy okazuje się, że King jest poszukiwany i grozi mu niebezpieczeństwo, dzieciaki postanawiają pomóc mu wrócić do jego prawdziwego domu.
10.00

12.25-piątek, poniedziałek i wtorek

14.45-sobota

14.50-piątek, niedziela, poniedziałek, wtorek, środa i czwartek

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

SZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMI

Polska; Komedia romantyczna

Malwina (Weronika Książkiewicz), przebojowa projektantka samochodów, zakochuje się w Brunonie (Michał Żurawski), wziętym terapeucie par. Choć potrafi on uratować każdy związek, to jego własne historie miłosne tworzą serię spektakularnych katastrof. Przystojny i zabawny, mógłby być mężczyzną marzeń, gdyby nie to, że na kobiety działa jak czarny kot. Sprowadza na swoje wybranki pecha, który z hukiem kończy najbardziej płomienny romans.

19.45- sobota

15.05 20.20- niedziela

15.30 19.40-piątek, poniedziałek, wtorek i czwartek

15.10 17.15- środa

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

KRYPTONIM POLSKA

Polska; Komedia

Gdyby nie kontuzja, Staszek (Maciej Musiałowski) byłby dziś gwiazdą Ekstraklasy. Gdyby nie złamane serce, Pola (Magdalena Maścianica) nadal mieszkałaby w Warszawie. Gdyby nie przypadek, prawdopodobnie nigdy by się nie spotkali. I nie doszłoby do wydarzeń, o których będzie mówił cały kraj. Ale co się stało, to się nie odstanie i tak oto zaczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki.

18.00 19.40* 19.45** 20.20

*seans tylko w niedzielę

** seans tylko w środę

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

JAK ZOSTAŁEM SAMURAJEM

Inne; Animacja/ Familijny; od 6 lat; 98 min

Powiedzmy sobie szczerze: pies nie jest materiałem na samuraja. Co innego kot. Kot to urodzony samuraj. Ma wrodzoną grację, szybkość i pazury ostre jak samurajski miecz. Hank jest psem i nic już tego nie zmieni, ale od szczeniaka marzy o tym, by zostać samurajem. Uparty z niego zwierzak, więc przybywa na kocią wyspę, by wbrew naturze i miauczącym drwinom pobierać nauki u legendarnego wojownika. Idzie mu całkiem nieźle, ale z pewnością nie jest jeszcze gotowy, gdy przychodzi chwila próby. Legendarny złoczyńca, największy wróg kociego rodu, przypływa na wyspę, by przegnać z niej wszystkie koty, kotki i kocięta. Tylko Hank może stawić mu czoła, ale nie zdoła zrobić tego sam. Musi przekonać kocią brać, że warto zaufać psu i stanąć łapę w łapę do walki o ukochany dom.

10.00* 10.40

*seans tylko w czwartek

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

AFTER 4. BEZ SIEBIE NIE PRZETRWAMY

USA; Melodramat;

Związek Tessy i Hardina przeszedł tyle prób, że wydaje się trwalszy i silniejszy niż kiedykolwiek. Jednak, gdy na jaw wychodzą rodzinne tajemnice obojga kochanków, okazuje się, że najtrudniejsza próba wciąż przed nimi. Czy można docenić prawdziwe uczucie, gdy odkryje się, że całe dotychczasowe życie było kłamstwem? Czy można raz jeszcze zaufać, czując się oszukanym przez cały świat?

20.40

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

DC LIGA SUPER-PETS

USA; Animacja; 105 min

Superpies Krypto i Superman są nierozłącznymi przyjaciółmi o tych samych supermocach. Ramię w ramię zwalczają przestępczość w Metropolis. Superman, razem z resztą Ligi Sprawiedliwości, zostaje jednak uprowadzony. Krypto musi przekonać naprędce zebraną grupę zwierzaków ze schroniska – Asa Bat-psa, świnkę zwisłobrzuchą PB, żółwia Mertona i wiewiórkę Chipa – do zapanowania nad własnymi, dopiero co odkrytymi mocami i pomocy w uratowaniu superbohaterów.

10.25-niedziela

10.30-środa

10.50-piątek, sobota, poniedziałek, wtorek i czwartek

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

MINIONKI-WEJŚCIE GRU

USA; Animowany/Komediowy; 88 min.

Kiedy niesławna supergrupa złoczyńców – Vicious 6, usuwa swojego przywódcę — legendarnego wojownika sztuk walki Wilda Knucklesa (głosu w oryginalnej wersji użycza zdobywca Oscara Alan Arkin) — Gru, chce zostać ich członkiem. Jest w końcu najbardziej oddanym fanem grupy. Vicious 6 nie jest pod wrażeniem drobnego, niedoszłego złoczyńcy, ale Gru okazuje się od nich sprytniejszy. Oszukuje grupę złoczyńców stając się ich śmiertlenym wrogiem. Gru decyduje się na ucieczkę. Minionki muszą go uratować.

12.55- niedziela

13.00- środa

13.20- piątek, sobota, poniedziałek, wtorek i czwartek

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

Poprzedni artykułNowe osiedle się rozrasta, ruch aut coraz większy. Radny ostrzega przed komunikacyjnym paraliżem
Następny artykuł„Czarne korale”. Autorka „Dziewczyn z Gross-Rosen” dla dzieci