Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

0

Zastawione samochodami chodniki i trawniki, wjazdy na posesje, a także nietypowe lub niezgodne z przepisami parkowanie, utrudniające życie pozostałym zmotoryzowanym – na takie problemy najczęściej wskazują czytelnicy Swidnica24.pl, nadsyłający zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania”. Kto tym razem przykuł uwagę mieszkańców Świdnicy?

Ul. Franciszkańska. Autor zdjęcia komentuje: Proszę bardzo, dość typowa sytuacja na ul. Franciszkańskiej, która po remoncie jest zdecydowanie za wąska dla niektórych.

Ul. Henryka Brodatego. Autor zdjęcia komentuje: Wyczyny kierowcy powtarzają się kilka razy dziennie od wielu miesięcy. Na zwracane uwagi reaguje krzykiem, wulgaryzmami i inwektywami.

Ul. Kozara-Słobódzkiego. Autor zdjęcia komentuje: Motor zastawia całe zejście z chodnika.

Ul. Rolnicza. Autor zdjęcia komentuje: W czasie upałów gdzie każdy szuka schronienia w cieniu, także samochodem, znajdą się tacy, którzy nie pomyślą o innych i zajmą dwa miejsca. Brak słów. 

Plac Grunwaldzki:

Ul. Kozara-Słobódzkiego:

Przypominamy, że art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected], adres e-mail policji: [email protected]

Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy pod adresem [email protected]. Prosimy dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. red./

Poprzedni artykułWycieczka z przewodnikiem po ogrodach przypałacowych w gminie Żarów
Następny artykułBędzie bezpieczna droga do żłobka w Pszennie [FOTO]