Strona główna 0_Slider Jak spędzacie wakacje? Czekamy na Wasze zdjęcia

Jak spędzacie wakacje? Czekamy na Wasze zdjęcia [KONKURS]

0

Wakacje w rajskich zakątkach, urlop nad Bałtykiem, wędrówki po górskich szlakach czy po prostu odpoczynek w urokliwych miejscach w Świdnicy lub w okolicach? Wakacyjny wypoczynek to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez nas momentów. Jak udało Wam się odpocząć w tym roku? Gdzie spędziliście letni urlop? Jakie wyjątkowe miejsca, krajobrazy mieliście okazję zobaczyć? Zapraszamy do naszego corocznego konkursu fotograficznego. Wysyłajcie swoje zdjęcia z tegorocznych wakacji i wygrywajcie nagrody!

Słoneczniki w powiecie świdnickim, sierpień 2022, fot. Dariusz Nowaczyński

Zapraszamy do naszego tegorocznego konkursu „Moje wakacje 2022”. By wziąć udział w zabawie wystarczy przesłać do nas jedno wybrane autorskie zdjęcie urokliwego miejsca, w którym spędziliście lub spędzacie tegoroczny urlop czy po prostu swój wolny czas latem. Wiadomości zatytułowane „Wakacje 2022” należy kierować na adres: [email protected]. Mail musi zawierać imię i nazwisko, miejsce oraz datę wykonania fotografii, a także zgody na – przetwarzanie danych w związku z konkursem, publikację zdjęcia oraz wizerunku osoby (jeśli znajduje się na fotografii) na portalu Swidnica24.pl. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Autorzy najciekawszych fotografii otrzymają nagrody. Do wygrania jest aż 20 biletów na dowolne seanse w świdnickim kinie Cinema3D, a także 4 zestawy upominkowe portalu Swidnica24 – w tym wyjątkowe porcelanowe kubki i talerzyki z naszym logo.

Na fotografie czekamy do 29 sierpnia, a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dzień później i zostanie ogłoszone w pierwszy wrześniowy weekend na portalu Swidnica24. O wygranej powiadomimy Was też telefonicznie lub/i mailowo. Powodzenia!

/red./
/Zdjęcie: Dariusz Nowaczyński/

Poprzedni artykułBez wielkich nakładów miasteczko rowerowe odzyskało swoją funkcję. Dyrektorka walczy o większe środki [FOTO]
Następny artykułW sobotę próba generalna przed startem ligi