Od poniedziałku, 11 lipca czasowo zamknięte zostanie rolkowisko działające w hali lodowiska Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

– Przerwa w funkcjonowaniu rolkowiska potrwa kilka tygodni i wykorzystana zostanie do przeprowadzenia drobnych prac konserwatorskich w obiekcie. Poinformujemy o terminie ponownego uruchomienia rolkowiska – mówi Przemysław Grzyb ze świdnickiego OSiR.
Sezon na rolkowisku wystartował 30 maja. – Z możliwości jazdy na rolkach pod dachem korzystało niewiele osób, a z początkiem wakacji frekwencja jeszcze spadła – większość miłośników tej formy aktywności wybiera jazdę w plenerze lub na skateparku przy ulicy Polna Droga – wskazuje Grzyb.
/OSiR Świdnica, opr. mn/


![Budują nowy peron na stacji Świdnica Przedmieście. To część wielomilionowej inwestycji [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Swidnica-Przedmiescie-budowa-nowego-peronu-2025.11.12-3-238x178.jpg)






![Koncert Wiedeński 2 Orkiestry Księżniczek w Szczawnie-Zdroju [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/001-100x75.jpg)
![Wyjątkowy koncert Ponad Chmurami z kwartetem smyczkowym wkrótce w Świdnicy. Wygraj zaproszenie! [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Ponad-Chmurami-z-kwartetem-3-100x75.jpg)