Strona główna Wydarzenia Strzegom Pytają mieszkańców gminy, jak ulepszyć komunikację publiczną

Pytają mieszkańców gminy, jak ulepszyć komunikację publiczną

0

Urzędnicy ze strzegomskiego ratusza zachęcają mieszkańców gminy do wypełnienia ankiety dotyczącej funkcjonowania Strzegomskiej Komunikacji Publicznej. Konsultacje społeczne potrwają do końca września.

Właśnie pojawiła się ankieta dot. Strzegomskiej Komunikacji Publicznej. Zwracamy się z serdeczną prośbą do mieszkańców gminy Strzegom o jej dokładne wypełnienie do końca września br. Państwa odpowiedzi posłużą do opracowania raportu i poprawy funkcjonowania lokalnej komunikacji. Ankieta w formie konsultacji społecznych jest już dostępna na stronie e-urzędu – informują strzegomscy urzędnicy. Ankieta jest anonimowa i dostępna dla osób niezalogowanych, ale nie wypełni jej osoba niezamieszkująca gminy Strzegom.

Informacje uzyskane w wyniku konsultacji społecznych pozwolą na analizę potrzeb mieszkańców w zakresie przebiegu tras poszczególnych linii komunikacyjnych, rozkładów jazdy oraz lokalizacji przystanków komunikacyjnych, a tym samym podjęcie działań mających na celu udoskonalenie transportu publicznego organizowanego przez gminę Strzegom.

Ankietę można też wypełnić elektronicznie, zaznaczając swoje odpowiedzi w udostępnionym dokumencie w formacie PDF. Wypełniony dokument należy wysłać na adres e-mail: [email protected]. Treść ankiety została zamieszczona również w „Gminnych Wiadomościach Strzegom” – wydanie z dnia 22 lipca 2022 r. Zostanie ona również powtórzona w sierpniowych i wrześniowych numerach. Ankietę należy wysłać drogą elektroniczną lub przynieść – wcześniej wyciętą i wypełnioną – do Urzędu Miejskiego w Strzegomiu (parter) do dnia 30 września 2022 roku.

/UM Strzegom, opr. mn/

Poprzedni artykułMężczyzna zmarł podczas interwencji świdnickiej policji. Prokuratura wszczęła śledztwo
Następny artykułSpróbuj swoich sił w zawodach strzeleckich