Strona główna Kultura Blues i rock zabrzmiał w Parku Centralnym

Blues i rock zabrzmiał w Parku Centralnym [FOTO]

0

Sobotni wieczór przy dźwiękach blues-rockowego zespołu HAFT przyciągnął do Klubu Łaźnia ponad 100 fanów muzyki. W szerokim repertuarze złożonym z coverów i utworów autorskich było dużo energii, która momentami porywała słuchaczy do tańca. To już drugi koncert w Parku Centralnym zrealizowany w ramach projektu Muzyka Mi Leży przez Świdnicki Ośrodek Kultury.

HAFT @ Muzyka Mi Leży, foto – Marcin Trzpiot – ŚOK

Zespół HAFT powstał jako instrumentalne trio z inicjatywy perkusisty Andrzeja Walczaka i w założeniach miał grać booggie bluesa. Jednak gdy do zespołu dołączyła wokalistka Joanna zespół zaczął grać standardy blues rockowe o bogatej Harmonii, ciekawej Aranżacji, bardzo dobrym Fillingu i wyraźnym Talencie – HAFT. Skład: Roman Bednarz (gitara basowa), Waldek Mucha (gitara elektryczna), Joanna Trembicka (śpiew), Andrzej Walczak (perkusja).

Kolejny koncert w ramach cyklu Muzyka Mi Leży już w sobotę 23 lipca o 20.00. Na scenie plenerowej Klubu Łaźnia wystąpi Arthur Samuel z livebandem.  Wstęp wolny. Szczegóły wydarzenia na stronie: https://sok.com.pl/wydarzenie/muzyka-mi-lezy-arthur-samuel/

/oprac. AN/
/materiały – Świdnicki Ośrodek Kultury/

Poprzedni artykułBudowa stacji elektroenergetycznej? Postaw na profesjonalistów!
Następny artykułPanele podłogowe — gdzie warto je stosować?