Strona główna Artykuł sponsorowany Worki big-bag – rodzaje i zastosowanie!

Worki big-bag – rodzaje i zastosowanie!

0
Worek big-bag to wielkogabarytowy kontener wykonany z elastycznej i wytrzymałej tkaniny polipropylenowej. Ma dwie podstawowe funkcje – służy do przechowywania określonych materiałów (zwłaszcza produktów sypkich) oraz zdecydowanie ułatwia transport towaru z jednej lokalizacji do drugiej. Dostępne są różne modele worków typu big-bag, które znajdują swoje zastosowanie w wielu obszarach działalności człowieka. Sprawdź jaki typ takich opakowań najbardziej opłaca się wybrać i przekonaj się, że wszechstronność jest jednym z ich najważniejszych atutów. Być może worki big-bag są tym, czego potrzebujesz!

Jakie są rodzaje worków big-bag?
Pierwszy podział worków big-bag, o którym trzeba wiedzieć, wskazuje, że są egzemplarze jednorazowe, jak również te przeznaczone do wielokrotnego użytku. Druga kategoryzacja opiera się na ilości uchwytów – najczęściej występuje jeden, dwa lub cztery. Obecność tego elementu jest niezwykle ważna, ponieważ pozwala na wygodne podniesienie worka poprzez zawieszenie go na haku, w który wyposażony jest podnośnik. Forma, w jakiej mogą wystąpić worki, sprawia, że wyróżnia się modele z klapą oraz kominem i fartuchem zasypowym lub wysypowym. Te komponenty sprawiają, że łatwo jest zapełnić, jak również opróżnić worek big-bag. Innym parametrem, jaki odróżnia od siebie te elastyczne kontenery, to możliwość wyboru produktu z wkładem foliowym zapewniającym dodatkową ochronę towaru albo bez. Dostępne są także worki wyprodukowane z tkaniny wentylowanej dedykowanej produktom, które podczas przechowywania muszą mieć zapewniony przepływ powietrza.

Zastosowanie worków typu big-bag – co warto wiedzieć?
Wiele jest mocnych stron typowych dla worków big-bag, jednak największą uwagę przyciąga ich uniwersalność, pozwalająca na wszechstronne zastosowanie tego produktu. Trudno się bez nich obejść w przedsiębiorstwach, jak i gospodarstwach domowych! Z pewnością może je używać każda osoba prywatna, która na przykład przeprowadza prace remontowe w swoim mieszkaniu albo chce uprzątnąć ogród lub działkę z liści, kamieni, połamanych gałązek, czy skoszonej trawy. Worki big-bag cieszą się ponadto ogromną popularnością w kilku branżach – budowlanej, rolniczej, sadowniczej, spożywczej, produkcyjnej, wydobywczej, chemicznej czy farmaceutycznej. W zależności od sytuacji można przechowywać w nich między innymi: zboża, owoce, warzywa, żwir, kamienie, gruz, granulaty, pasze, piasek, węgiel, odpady zielone. W każdym z tych miejsc worki typu big-bag ułatwiają organizację i pozwalają sprawnie uporządkować konkretną przestrzeń, oszczędzając przy tym sporo miejsca. Mało tego umożliwiają one bezpieczne przetransportowanie kontenerów wraz z zawartością do konkretnego punktu.

Gdzie kupić wysokiej jakości worki big-bag?
Zaprezentowany powyżej produkt wzbudził Twoje zainteresowanie? Nadszedł czas, abyś zainwestował w worki big bagi z big-kam.pl! Kupując w tym miejscu, dajesz sobie szansę na zaopatrzenie się w godny polecenia oraz wysokogatunkowy kontener, którego potencjał możesz wykorzystać na wiele sposobów. Składając zamówienie na tej stronie, zyskujesz możliwość scharakteryzowania konstrukcji worka, jakiego potrzebujesz, wskazując także jego wymiary (standardowe lub niestandardowe), ilość, czy maksymalne obciążenie. Istnieje nawet opcja nadrukowania na wskazanej ścianie worka big-bag jednobarwnego lub dwukolorowego logo. Wszystko sprowadza się do stworzenia projektu zgodnego ze swoim zamysłem.

źródło zdjęć: freepik.com

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułPożar domu jednorodzinnego w Bronowie
Następny artykułRajdowcy szykują się na kolejną edycję Samochodowego Grand Prix Świdnica 2022