Strona główna 0_Slider Prezenty z okazji Dnia Dziecka rozdane!

Prezenty z okazji Dnia Dziecka rozdane! [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Dziś święto wszystkich dzieci i z pewnością jedno z najbardziej ulubionych przez najmłodszych. By uczynić ten dzień jeszcze szczęśliwszym wspólnie z naszymi wspaniałymi sponsorami – Manufakturą Czekolady Chocoffee, Wydawnictwem RM oraz Cinema3D przygotowaliśmy konkursu z mnóstwem prezentów dla Waszych pociech. Które zgłoszenia i fotografie nagrodziliśmy? Zobacz najszczęśliwsze chwile naszych czytelników.

„Mój najszczęśliwszy dzień to narodziny mojej siostry Poli” – Alan, fot. Ewa Łukojć

W tegorocznego ramach konkursu „Dzień Dziecka” nasi czytelnicy przysłali mnóstwo fotografii – przedstawiających najszczęśliwsze i wyjątkowe dni naszych dzieci. Jury konkursowe mogło nagrodzić 15 zgłoszeń. Jednocześnie dziękujemy za wszystkie maile i wysłane do nas zdjęcia. Kto jednak otrzymał prezenty?

Wspaniałe czekoladowe smakołyki przekazała dla naszych najmłodszych czytelników znana i uwielbiana nie tylko przez świdniczan i turystów, ale i także przez smakoszy w całej Polsce Świdnicka Manufaktura Czekolady „Chocoffee”. Całe mnóstwo wyśmienitych i najwyższej jakości czekoladowych słodkości można skosztować w jej urokliwej czekoladziarni w sercu Świdnicy – przy ul. Rynek 8. Wśród nich znajdziemy pyszne ręcznie wytwarzane praliny z klasycznym lub z niecodziennym, oryginalnym nadzieniem, czekolady w tabliczkach z owocami, orzechami, ale też z innymi nieoczywistymi dodatkami czy gorącą prawdziwą czekoladę. Nasza mała fabryka czekolady podarowała najmłodszym czytelnikom aż pięć zestawów swoich pysznych, absolutnie wyjątkowych czekoladowych wyrobów. Otrzymali je – Lenka Białecka, Michałek Żuberek, córeczka Agnieszki Szymańskiej, siostry Emilia i Marta Ordowskie oraz Alan Szukalski.

Do wygrania były również fantastyczne książki dla dzieci przekazane przez Wydawnictwem RM.


Wśród nagród znalazła się przygodowa powieść „Niki i Tesla: Magiczna rękawica supercyborga”, której autorami są – „Science Bob” Pflugfelder i Steve Hockensmith. – Po aferze szpiegowskiej w domu wujka Niki i Tesla Holt mają wreszcie okazję, aby się odprężyć i wziąć udział w otwarciu niezwykłej wystawy w X-tremalnym Naukorium. Niestety sprawy szybko się komplikują i kochające naukę, eksperymenty oraz kłopoty rodzeństwo musi wkroczyć do akcji i wymyślić coś EKSTRA! – opisuje publikację Wydawnictwo RM. – UWAGA! W książce znajdziesz podpowiedzi, dzięki którym przygotujesz naszpikowaną gadżetami rękawicę superbohatera! – dodaje.

Wygrać można było także książki „Frigiel i Fluffy” z serii „Odległe lądy” części – „Trzy klany”, „Pożeracz” i „ Tajemnica Oriel”. Frigiel – stał się niepodważalnym specjalistą od Minecrafta® za sprawą swojej obecności na YouTubie, gdzie działa od 2011 roku i gdzie znajduje się ponad 3000 materiałów wideo jego autorstwa. Przygody Frigiela i Fluffy’ego śledzi ponad 1,8 miliona subskrybentów!

Prezentem mógł się stać także nieoficjalny przewodnik „Rysowanie w stylu Minecraft”. – Gra Minecraft ukazała się w 2011 roku. Pozwala milionom graczy z całego świata zbierać sześciany nazywane „blokami”. Dzięki tej książce nauczysz się, jak rysować minecraftowe kształty za pomocą specjalnej siatki i kreować świat gry zwykłymi kredkami! Znajdziesz tu ponad 80 przykładowych rysunków, które podzielono tematycznie. Postacie, zwierzęta, potwory i dekoracje… Cała gra komputerowa na papierze! Każdy rysunek rozrysowano na poszczególne etapy powstawania. Te z kolei pokazują, w jaki sposób łączyć ze sobą bloki uniwersum Minecrafta. A kiedy już zrozumiesz zasady rządzące perspektywą, nic nie powstrzyma cię przed tworzeniem własnych modeli… Na niezliczone sposoby, tak samo jak w grze! – zapowiada wydawnictwo.

W konkursie można było zdobyć również barwne ćwiczenia w edukacyjnej serii dla przedszkolaków w duchu metody Marii Montessori autorstwa Bogumiły Zdrojewskiej – „Poznaję świat i przyrodę”, „Moje pierwsze literki i cyferki” oraz „Moje pierwsze wyrazy”.

Ponadto do wygrania była dziecięcą opowieść – „Król, który zakazał ciemności” autorstwa Emily Haworth-Booth w tłum. Michała Zacharzewskiego. – Był sobie chłopiec, który bał się ciemności. Nie ma w tym nic niezwykłego – bywa przecież, że dzieci boją się ciemności. Ten chłopiec był jednak księciem i kiedy został królem postanowił raz na zawsze rozprawić się z ciemnością – wprowadził prawo, które jej zakazywało. Król, który bał się ciemności to opowieść o władzy, rewolucji i o tym, że aby docenić światło, potrzebujemy również ciemności – przedstawia historię Wydawnictwo RM.

Konkurs był okazją także do zdobycia biletów do świdnickiego kina. „Sonic 2: Szybki jak błyskawica”, „Pan Wilk i spółka”, czy „Dogtanian. Psi muszkieterier” ? Na premierowe pełne przygód animacje zaprasza Cinema 3D w Świdnicy.

Książki i zaproszenia do kina zdobyli – Monika Pietrzak, Nikola Kasia i Olivier Fec, Sebastian Święciski i siostra Julia, Eryk Stokłosa, Jasiu Ratański, syn Pani Barbary Reruch, córeczki Pani Karoliny Michalskej, Gracjan Bajor, córeczka Ireny Kotyk oraz Szymon Ławniczek.

Gratulujemy!
Wszystkie nagrodzone fotografie i zgłoszenia można zobaczyć poniżej:

/red./

Poprzedni artykułKubki reklamowe z nadrukiem jako pomysł na promowanie firmy — na te kwestie zwróć uwagę przed zakupem!
Następny artykułWójt gminy Świdnica z absolutorium i wotum zaufania