Strona główna 0_Slider Najpiękniejszy, najsłynniejszy balet wkrótce w świdnickim kinie! Kto wygrał zaproszenie?

[Zmiana terminu]Najpiękniejszy, najsłynniejszy balet wkrótce w świdnickim kinie! Kto wygrał zaproszenie? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Wkrótce na wielkim ekranie publiczność będzie miała możliwość obejrzenia jednego z najsłynniejszych  i najpiękniejszych widowisk baletowych na świecie. W Cinema3D wyświetlone zostanie „Jezioro Łabędzie” w wykonaniu znakomitych artystów z The Royal Ballet. Wydarzenie pierwotnie zaplanowano na 23 czerwca o godz. 18.00 w świdnickim kinie. Termin z przyczyn niezależnych uległ jednak zmianie na 30 czerwca również na godz. 18.00.

„Jezioro Łabędzie” to klasyczna historia miłosna, która łączy w sobie widowisko, tajemnicę i namiętność. Baśń przedstawia walkę między dobrem a złem oraz próbę zwyciężenia wszystkiego przez miłość. Magia jezior, lasów i pałaców ożywa dzięki błyszczącej scenografii Johna Macfarlane’a i wysublimowanej kompozycji Czajkowskiego. Spektakularna produkcja Jeziora łabędziego autorstwa The Royal Ballet powraca na scenę Royal Opera House po tym, jak jej wznowienie w 2020 roku zostało zakłócone zamknięciem teatrów z powodu pandemii. Ten klasyk repertuaru jest świadectwem niesłabnącej miłości jego późniejszego choreografa, Liama Scarletta do klasyki i naturalnej muzykalności, którymi emanuje ta produkcja.

„Jezioro Łabędzie” będzie można zobaczyć w czwartek, 23 czerwca o godz. 18.00 w świdnickim kinie Cinema3D. Bilety na to wydarzenie są dostępne w kasach kina oraz na stronie cinema3d.pl. Termin zmieniony na 30 czerwca również na godz. 18.00.

Rozwiązanie konkursu!

Dla naszych Czytelników mieliśmy jedno podwójne zaproszenie. Aby wziąć udział w konkursie należało wysłać do nas zgłoszenie  i w treści wyjaśnić w kilku zdaniach – dlaczego chciałbyś/chciałabyś wybrać się na opisywane wydarzenie?  Najciekawsze odpowiedzi nagrodziło jury konkursowe. Podwójną wejściówkę otrzymała – Marta Giedrewicz. Gratulacje! Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Swidnica24.pl znajdziesz TUTAJ.

/oprac. red./
/Materiały – Cinema3D/Multikino/

Poprzedni artykułWalczyli z najlepszymi z najlepszych w kraju [FOTO]
Następny artykułKonno przejechał z Drezna do Świdnicy, w Gruszowie szukał rodzinnego domu