Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

0

Zastawione samochodami chodniki i trawniki, wjazdy na posesje, a także nietypowe lub niezgodne z przepisami parkowanie, utrudniające życie pozostałym zmotoryzowanym – na takie problemy najczęściej wskazują czytelnicy Swidnica24.pl, nadsyłający zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania”. Kto tym razem przykuł uwagę mieszkańców Świdnicy i Żarowa?

Świdnica, ul. Łukasińskiego:

Świdnica, ul. Wrocławska:

Żarów, ul. Mickiewicza:

Świdnica, ul. Okrężna:

Świdnica, ul. Długa:

Świdnica, ul. Rolnicza:

Świdnica, ul. 1 Maja:

Świdnica, ul. Franciszkańska:

Świdnica, ul. Riedla:

Świdnica, ul. Wróblewskiego:

Przypominamy, że art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected], adres e-mail policji: [email protected]

Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy pod adresem [email protected]. Prosimy dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. mn/

Poprzedni artykułMnóstwo uśmiechów i fantastycznej zabawy. To było świdnickie święto sportu! [96 ZDJĘĆ]
Następny artykułSynoptycy zapowiadają burze. Wydano pogodowe ostrzeżenie