Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

0

Zastawione samochodami chodniki i trawniki, wjazdy na posesje, a także nietypowe lub niezgodne z przepisami parkowanie, utrudniające życie pozostałym zmotoryzowanym – na takie problemy najczęściej wskazują czytelnicy Swidnica24.pl, nadsyłający zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania”. Kto tym razem przykuł uwagę mieszkańców Świdnicy, Strzegomia i Żarowa?

Ul. Jana Boduena de Courtenay:

Ul. Gdyńska. Czytelnik opisuje: „Taksówkarze „święte krowy”. Miejsce dla inwalidy – brak tabliczki zezwalającej na to. Parking płatny – nie pobrał biletu. Taksówkarzom się wydaje, że przepisy ich nie dotyczą. Parking przy Gdyńskiej. To musiały być pilne zakupy.

Ul. Gdyńska. Zastawiony wjazd na posesję i zasłonięty widok na przejście dla pieszych:

Ul. Długa:

Ul. Bystrzycka:

Ul. Wodna:

Ul. Parkowa:

Ul. kard. Wyszyńskiego:

Ul. Bolesława Krzywoustego:

Strzegom, Aleja Wojska Polskiego:
Żarów, ul. A.Mickiewicza:

Przypominamy, że art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected], adres e-mail policji: [email protected]

Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy pod adresem [email protected]. Prosimy dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. asz/

Poprzedni artykułJak dbać o swojego czworonożnego przyjaciela?
Następny artykułObuwie Palladium – dlaczego warto je mieć?