Strona główna 0_Slider Elvis żyje… w nowym filmie Luhrmanna. Historia króla rock and rolla już...

Elvis żyje… w nowym filmie Luhrmanna. Historia króla rock and rolla już w kinach [KONKURS CINEMA3D]

0

Jego legenda przetrwała śmierć, o której wciąż krąży mnóstwo niesamowitych teorii. Uwielbiany, a wręcz ubóstwiany przez miliony fanów na całym świecie król rock and rolla powraca jak żywy w nowym filmie Baza Luhrmanna. Swobodę stylu i ruchu scenicznego, z którego słynął największy amerykański gwiazdor, doskonale oddał wcielający się w jego rolę i wyjątkowo podobny do legendarnego muzyka – Austin Butler. Jak w całości udało się zrealizować biografię jednego z największych głosów wszech czasów? O tym można już się przekonać wybierając się do kina na film „Elvis”. To właśnie z tą wyczekiwaną premierą związany jest nasz kolejny konkurs filmowy. Do wygrania 16 biletów na dowolne seanse kinowe w Cinema3D w Świdnicy.

Biografią Elvisa Presley’a zajął się Baz Luhrmann, reżyser znany z takich produkcji jak na przykład ekranizacji „Romeo i Julii” z Leonardem Di Caprio z 1996 roku czy „Moulin Rouge” z Nicole Kidman z 2001 roku.

– Film opowiada o życiu i twórczości Elvisa Presleya (Butler), widzianych z perspektywy jego skomplikowanych relacji z enigmatycznym menadżerem „Pułkownikiem” Tomem Parkerem (Hanks). Fabuła zgłębia złożoną znajomość Presleya z Parkerem, trwającą ponad 20 lat, od samych początków bezprecedensowej sławy Presleya. Tłem jest zmieniający się krajobraz kulturowy Ameryki i jej utrata niewinności. Osią historii jest jedna z najbardziej znaczących i wpływowych osób w życiu Elvisa, Priscilla Presley (Olivia DeJonge) – zapowiada Cinema 3D.

Film można oglądać w kinach od piątku, 24 czerwca. W Cinema3D w Świdnicy w najbliższym tygodniu na „Elvisa” można wybrać się w godz. 13.55, 17.20, 20.15. Szczegółowy repertuar można znaleźć – TUTAJ.

To właśnie z tą wyczekiwaną premierą, a dokładnie niepowtarzalnym i jedynym Elvisem jest związany nasz kolejny konkurs filmowy. D wygrania jest aż 16 biletów do Cinema3D w Świdnicy. By wziąć udział w zabawie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „KINO” na adres [email protected] do 30 czerwca do godz. 10.00. W wiadomości należy napisać – Jakim utworem podbił Twoje serce Elvis Presley? (Swój wybór uzasadnij w kilku zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/Tekst: AN
/materiały – Cinema3D, Multikino/

Poprzedni artykułWystartowały zmagania na piasku [FOTO]
Następny artykułUpał w mieście. IMGW: takie temperatury raz na 20 lat