Strona główna 0_Slider Zaległy szlagier kolejki

Zaległy szlagier kolejki [RELACJA LIVE]

0

Przed nami zaległy hit rozgrywek grupy wschodniej Koleje Dolnośląskie IV ligi. Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica podejmują lidera tabeli – Lechię Dzierżoniów. Start meczu o 17.00, zapraszamy do śledzenia RELACJI LIVE.

Gospodarze zagrają w składzie: Kot, Sowa, Kasprzak, Salamon, Kozachenko, Stachurski, Kusio, Szuba, Myrta, Migas, Dubas.

RELACJA VIDEO:

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

2′ – na bramkę uderza Rzepski – piłka mija światło bramki.

5′ – składna akcja biało-zielonych – futbolówka wychodzi jednak poza linię końcową.

8′ – próbował na bramkę uderzać Szuba – nieczysto trafił w piłkę i skończyło się na zagrożeniu.

10′ – dorzucają piłkę w pole karne rywale – dobrze interweniuje nasza defensywa.

15′ – więcej z gry w ostatnich minutach mają goście, ale nie przekłada się to na poważne zagrożenie dla bramki Bartka Kota.

20′ – faulowany w polu karnym Orłowski – będzie jedenastka dla Lechii. Orłowski zamienia rzut karny na gola – jest 1:0 dla Lechii!!! Rzut karny z tych bardzo miękkich i dyskusyjnych…

24′ – fatalne zachowanie bramkarza Lechii – piłka odbija się od słupka, niestety ani Myrta, ani Migas nie zdołali dobić jej do sieci!

31′ – 100% sytuacja świdniczan – Migas przegrywa z kilku metrów starcie z Szadym.

32′ – kolejna doskonała okazja dla miejscowych – Kasprzak strzela z woleja minimalnie niecelnie!

33′ – groźna odpowiedź lechistów – futbolówka po nodze nasze zawodnika przelatuje obok słupka.

38′ – Orłowski – żółta kartka.

42′ – mocno na świdnicką bramkę uderza Rzepski – pewnie piłkę wyłapuje Kot.

45′ – koniec pierwszej połowy – Lechia prowadzi 1:0.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę.

49′ – blisko gola wyrównującego Dubas – piłka po nogach obrońcy mija światło bramki.

51′ – kolejna szans dla gospodarzy – blisko trafienia Myrta.

53′ – świetne otwarcie tej połowy przez biało-zielonych, szkoda braku skuteczności… Kasprzak przegrywa starcie jeden na jednego z Szadym, uderzając obok słupka.

55′ – brutalny atak Eltona – za to zagranie zawodnik Lechii nie dostaje nawet żółtej kartki.

58′ – Rzepski – żółta kartka.

60′ – Michta zmienia Dubasa.

60′ – w jednym ze starć ucierpiał Kozachenko, chyba będzie potrzebna zmiana.

61′ – na naszą bramkę uderza Elton – piłka przelatuje obok słupka.

62′ – znów w ataku Lechia – znów niedokładnie.

63′ – wymuszona zmiana – boisko opuszcza Kozachenko, w jego miejsce Białas.

64′ – Myrta faulowany na wysokości 18. metra wychodząc na czystą pozycję – tylko żółta kartka dla gracza rywali.

65′ – Kasprzak z rzutu wolnego trafia w mur.

66′ – Dyś zastępuje Kusia.

69′ – ostre wejście Sadowskiego w Kota – czerwona kartka dla zawodnika Lechii!

70′ – Kasprzak – żółta kartka.

72′ – Markowski zmienia Stachurskiego.

73′ – Lechia uderza na nasza bramkę – skutecznie broni Kot.

75′ – Sowa strzela z dystansu – dobrze spisuje się Szady.

78′ – cały czas starają się atakować nasi piłkarze, szukając wyrównania.

79′ – Migas zastąpiony przez Staronia. Silna koalicja młodych graczy świdnickiej drużyny na murawie.

80′ – uderza Elton – broni Kot.

83′ – główkuje Salamon – niestety dla nas niedokładnie.

85′ – zagrywamy ręką we własnym polu karnym – Orłowski trafia po raz drugi mimo, że jego intencje wyczuł Kot – przegrywamy 0:2!!!

86′ – błyskawicznie łapiemy kontakt – po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale Salamona nastąpił bilard w polu karnym rywali i futbolówka znalazła się w sieci – jest 1:2!!!

90′ – sędzia dolicza minimum 6 minut.

90+1′ – Szuba uderza z dystansu – piłka spada na górną część siatki branki strzeżonej przez Szadego.

90+6′ – nie mający już nic do stracenia nasi piłkarze nadziewają się na kontrę wykorzystaną przez Aldaira – jest 3:1!!

koniec meczu – 3:1 dla Lechii Dzierżoniów.