Strona główna 0_Slider Walczymy z Moto-Jelczem Oława

Walczymy z Moto-Jelczem Oława [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica podejmują na swoim terenie ekipę Moto-Jelcza Oława. Start [pojedynku zaplanowano na godz. 17.00, zapraszamy do śledzenia RELACJI LIVE z tego starcia.

Skład gospodarzy: Kot, Paszkowski, Kasprzak, Sowa, Kozachenko, Stachurski, Białasik, Szuba, Tragarz, Trzyna, Myrta.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

1′ – nieporozumienie w naszych szeregach, dobrze sytuację wyjaśnia Kot.

Zapraszamy też na RELACJĘ VIDEO:

4′ – fatalnie wchodzimy w to spotkanie, z ostrego kąta pokonuje Kota Mateusz Dobkowski i Moto-Jelcz prowadzi 1:0!!!

8′ – rzut rożny dla świdnickiego zespołu, zamieszanie w polu karnym, lecz nic z tego większego dla nas nie ma.

10′ – dośrodkowują w pole karne rywale, znów nieco chaosu w naszych szeregach.

12′ – kolejny strzał na naszą bramkę drużyny Moto-Jelcza – skutecznie futbolówkę wyłapuje Kot.

17′ – piłka trafia na 16. metr do Szuby, który znakomitym i soczystym uderzeniem doprowadza do remisu 1:1!!!

20′ – J. Gancarczyk próbował uderzać na bramkę – został zablokowany.

22′ – Białasik próbował uruchomić Tragarza – brakło dokładności.

25′ – znów z dystansu huknął Szuba – tym razem niedokładnie.

29′ – podobnie jak było w Strzegomiu, tak i dziś inicjatywę posiadają biało-zieloni. Liczymy, że przełoży się to na kolejne trafienia.

30′ – odpowiedź oławian, dorzucenie futbolówki z prawej strony boiska – łapie ją Kot.

33′ – Trzyna sprytnie zagrywa do Białasika, który znajduje się na pozycji sam na sam z bramkarzem… Niestety spalony!

37′ – uderzał na świdnicką bramkę Zatorski, ale uczynił to bardzo niedokładnie.

40′ – cały czas nie możemy na dobre sforsować defensywny Moto-Jelcza.

44′ – na bramkę uderza Myrta – piłka przelatuje obok słupka.

45′ – koniec pierwszej połowy – remis 1:1.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składach.

48′ – ostra wrzutka w pole karne Tragarza – piłkę pewnie chwyta Lubecki.

53′ – pada w polu karnym J. Gancarczyk – sędzia nie dał się nabrać.

55′ – rzut wolny dla Moto-Jelcza – uderza W. Gancarczyk, ale bardzo niecelnie.

59′ – Dubas zastępuje Trzynę.

62′ – dobra piłka do Dobkowskiego, który pokonuje Kota i znów z przodu znajdują się rywale – Moto-Jelcz prowadzi 2:1!!!

65′ – Paszkowski – żółta kartka.

65′ – Białas zastępuje Białasika.

66′ – 100% sytuacja Szuby – nasz kapitan z wnętrza pola karnego trafia niestety wprost w bramkarza.

70′ – Kusio wchodzi na boisko za Stachurskiego.

74′ – kolejne żółte kartki w naszych szeregach – Szuba i Myrta.

77′ – K. Gancarczyk – żółta kartka

78′ – K. Gancarczyk błyskawicznie łapie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę – Oława gra w osłabieniu!

83′ – mecz robi nam się niezwykle brudny – J. Gancarczyk ogląda czerwoną kartkę – Oława gra w dziewiątkę!

88′ – walimy głową w mur – trwa ostrzeliwanie bramki, ale wszystkie próby zablokowane.

90′ – sędzia dolicza tylko 5 minut – tyle to trwała samo schodzenie z boiska wykartkowanych zawodników…

90+ – sypią się kolejne żółte kartki dla oławian za opóźnianie gry – bardzo brudne zawody dziś obserwujemy.

koniec spotkania – Moto-Jelcz Oława wygrywa 2:1!!!

Poprzedni artykuł„Rocznica pięknych serc”. Barwne i radosne obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja [FOTO/VIDEO]
Następny artykułFort Gaj zdobyty. Mieszkańcy tłumnie powitali odrestaurowany zakątek [FOTO/VIDEO]